укр

Про компанію

Новий рівень компанії «Цеппелін Україна»

Новий рівень компанії «Цеппелін Україна»

У 2011 році Цеппелін Україна була визнана дилером компанії Катерпиллар бронзового рівня, який був досягнутий завдяки допомозі, підтримці, співпраці і злагодженій роботі нашої команди.

Під час недавнього візиту, Паоло Феліні (Віце Президент Caterpillar SARL) вручив компанії «Цеппелін Україна» сертифікат і офіційно привітав з новим досягненням.

Програма була побудована на 10 операційних критеріях, серед яких найвищі рівні були досягнуті у сфері підготовки наших технічних фахівців і в галузі політики безпеки.

Цеппелін Україна отримала 3 зірки в галузі контролю забруднення в Києві та Кривому Розі, а також 2 зірки в наших нових філіях у м. Комсомольськ (Полтавська область) і Мерцалове (Донецька область).

З кожним роком ми прагнемо до досягнення все вищого рівня, і вже в 2012 році програма Service Excellence включає 11 критеріїв для бронзового рівня, ще 6 на срібний рівень.

Ми використовуємо дану програму як інструмент для удосконалення підтримки клієнтів нашої компанії і докладаємо максимум зусиль для надання нашим клієнтам найвищого рівня післяпродажного обслуговування. Команда «Цеппелін Україна» спільними зусиллями вносить свій внесок у досягнення стратегічних цілей, адже тільки командна робота може принести успішний результат.

до всіх новин

інші Новини

18.01.2022

Особливості комфортного екскаватора Cat® 320 GC
дізнатись більше

17.01.2022

Плани сталого розвитку – пріоритетного напрямку для Zeppelin та Caterpillar!
дізнатись більше

13.01.2022

Огляд комплексу глибинної розробки пластів
дізнатись більше

11.01.2022

Огляд лінійки самоскидків Cat® з шарнірно-зчленованою рамою
дізнатись більше
перейти до всіх новин