Про компанію

Новий рівень компанії «Цеппелін Україна»

Новий рівень компанії «Цеппелін Україна»

У 2011 році Цеппелін Україна була визнана дилером компанії Катерпиллар бронзового рівня, який був досягнутий завдяки допомозі, підтримці, співпраці і злагодженій роботі нашої команди.

Під час недавнього візиту, Паоло Феліні (Віце Президент Caterpillar SARL) вручив компанії «Цеппелін Україна» сертифікат і офіційно привітав з новим досягненням.

Програма була побудована на 10 операційних критеріях, серед яких найвищі рівні були досягнуті у сфері підготовки наших технічних фахівців і в галузі політики безпеки.

Цеппелін Україна отримала 3 зірки в галузі контролю забруднення в Києві та Кривому Розі, а також 2 зірки в наших нових філіях у м. Комсомольськ (Полтавська область) і Мерцалове (Донецька область).

З кожним роком ми прагнемо до досягнення все вищого рівня, і вже в 2012 році програма Service Excellence включає 11 критеріїв для бронзового рівня, ще 6 на срібний рівень.

Ми використовуємо дану програму як інструмент для удосконалення підтримки клієнтів нашої компанії і докладаємо максимум зусиль для надання нашим клієнтам найвищого рівня післяпродажного обслуговування. Команда «Цеппелін Україна» спільними зусиллями вносить свій внесок у досягнення стратегічних цілей, адже тільки командна робота може принести успішний результат.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин