укр

Про компанію

Про компактну техніку Caterpillar, її переваги і майбутні новинки.

У компанії Caterpillar поділилися своїм баченням сучасного ринку спеціалізованої міні-техніки. Так був відзначений, широкий асортимент обладнання даного класу, доступний на сьогоднішній день в Україні. Виробник пропонує міні-навантажувачі на колісній та гусеничній ходовій частині, а також міні-навантажувачі підвищеної прохідності. В категорії навантажувачів з телескопічною стрілою є машини, орієнтовані, як на будівельну, так і на сільськогосподарську сферу. Екскаватори-навантажувачі, міні-екскаватори та бульдозери легкого класу забезпечать виконання робіт широкого спектра.

 
Екскаватори-навантажувачі Cat 277B и Cat 434F2

Незважаючи на те, що традиційною продукцією Caterpillar прийнято вважати обладнання для гірничодобувного комплексу, компанія демонструє високу активність в сегменті компактної техніки і з кожним днем розширює функціональні можливості своїх машин. Так сьогодні лише для групи міні-навантажувачів Caterpillar пропонує близько 300 найменувань різних навісних знарядь, що перетворює дані машини в найбільш універсальних помічників на будь робочому майданчику.Найближчим часом ринок поповниться новою серією екскаваторів-навантажувачів F2. Відмінною особливістю даних машин стане майже на третину збільшена продуктивність гідросистеми, що прямо пропорційно позначиться і на загальній продуктивності устаткування. Автоматична трансмісія з 6-ма передачами значною мірою покращить транспортні характеристики, а режим роботи двигуна «Еко», реалізований на окремих моделях, дозволить домогтися 15-ти% зниження витрати палива.

Також варто очікувати появи на ринку легких бульдозерів серії К2, які принесуть новим власникам цілий ряд модернізацій і нововведень, що дозволяють добитися істотного підвищення продуктивності.Крім цього в компанії відзначають, що зважаючи на несприятливу атмосферою у вітчизняному фінансовому секторі, багато замовників в 2015 році будуть шукати можливості зниження фінансового навантаження. Це призведе до збільшення попиту на стару техніку та активізації сегмента орендованої будівельної техніки. До такого розвитку ситуації в компанії Caterpillar також готові, а замовники зможуть знайти для себе найбільш прийнятні способи отримання високотехнологічної спецтехніки.

Цеппелін Україна, будучи офіційним дилером Caterpillar в Україні пропонує Техніку з напрацюванням за доступними цінами. Варто відзначити, що техніка з напрацюванням від «Цеппелін Україна» сертифікована за програмою CCU (Caterpillar Certified Used). Це означає дію наступних критеріїв:
  • Знос ходової частини техніки не більше 50%.
  • Обов'язкове проходження передпродажного ТО.
  • Використання оригінальних запчастин при ремонті.
  • Наявність інспекції на кожну машину, яка була в експлуатації.
  • Пристойний (товарний) зовнішній вигляд

до всіх новин

інші Новини

12.01.2021

Огляд складових компонентів підземного навантажувача Cat R1600H
дізнатись більше

08.01.2021

Cat® Grade – технологія контроля профілю для екскаваторів
дізнатись більше

05.01.2021

Огляд переваг фільтрів Cat®
дізнатись більше

30.12.2020

Огляд технологій в самоскиді Cat® 785D, що допомагають оператору в роботі
дізнатись більше
перейти до всіх новин