Про компанію

Про компактну техніку Caterpillar, її переваги і майбутні новинки.

У компанії Caterpillar поділилися своїм баченням сучасного ринку спеціалізованої міні-техніки. Так був відзначений, широкий асортимент обладнання даного класу, доступний на сьогоднішній день в Україні. Виробник пропонує міні-навантажувачі на колісній та гусеничній ходовій частині, а також міні-навантажувачі підвищеної прохідності. В категорії навантажувачів з телескопічною стрілою є машини, орієнтовані, як на будівельну, так і на сільськогосподарську сферу. Екскаватори-навантажувачі, міні-екскаватори та бульдозери легкого класу забезпечать виконання робіт широкого спектра.

 
Екскаватори-навантажувачі Cat 277B и Cat 434F2

Незважаючи на те, що традиційною продукцією Caterpillar прийнято вважати обладнання для гірничодобувного комплексу, компанія демонструє високу активність в сегменті компактної техніки і з кожним днем розширює функціональні можливості своїх машин. Так сьогодні лише для групи міні-навантажувачів Caterpillar пропонує близько 300 найменувань різних навісних знарядь, що перетворює дані машини в найбільш універсальних помічників на будь робочому майданчику.Найближчим часом ринок поповниться новою серією екскаваторів-навантажувачів F2. Відмінною особливістю даних машин стане майже на третину збільшена продуктивність гідросистеми, що прямо пропорційно позначиться і на загальній продуктивності устаткування. Автоматична трансмісія з 6-ма передачами значною мірою покращить транспортні характеристики, а режим роботи двигуна «Еко», реалізований на окремих моделях, дозволить домогтися 15-ти% зниження витрати палива.

Також варто очікувати появи на ринку легких бульдозерів серії К2, які принесуть новим власникам цілий ряд модернізацій і нововведень, що дозволяють добитися істотного підвищення продуктивності.Крім цього в компанії відзначають, що зважаючи на несприятливу атмосферою у вітчизняному фінансовому секторі, багато замовників в 2015 році будуть шукати можливості зниження фінансового навантаження. Це призведе до збільшення попиту на стару техніку та активізації сегмента орендованої будівельної техніки. До такого розвитку ситуації в компанії Caterpillar також готові, а замовники зможуть знайти для себе найбільш прийнятні способи отримання високотехнологічної спецтехніки.

Цеппелін Україна, будучи офіційним дилером Caterpillar в Україні пропонує Техніку з напрацюванням за доступними цінами. Варто відзначити, що техніка з напрацюванням від «Цеппелін Україна» сертифікована за програмою CCU (Caterpillar Certified Used). Це означає дію наступних критеріїв:
  • Знос ходової частини техніки не більше 50%.
  • Обов'язкове проходження передпродажного ТО.
  • Використання оригінальних запчастин при ремонті.
  • Наявність інспекції на кожну машину, яка була в експлуатації.
  • Пристойний (товарний) зовнішній вигляд

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин