Про компанію

Огляд фронтального навантажувача Cat® 992K

Огляд фронтального навантажувача Cat® 992K

Caterpillar вперше продемонструвала модель 992К в 1968 році. Даний габаритний колісний навантажувач зайняв перші місця у світі, заслуживши репутацію навантажувача фронтального типу, що характеризується безпечною експлуатацією, підвищеним ступенем продуктивності та надійності.

Як у стандартному виконанні, так і у варіанті з підвищеною висотою підйому дана машина ідеально підходить для роботи з моделями самоскидів 775 і 777. Якщо Вам потрібна навантажувальна техніка, тоді у 992 К є все необхідне для вашої компанії: надійність, продуктивність, понижені витрати, комфорт операторів.

Важельні пристрої та рами

Продукція Caterpillar – це понад 40 років досвіду в розробках та використанні, а також інноваційні технологічні рішення, які дозволяють досягти найвищих значень рам, литих конструкцій, зварних кріплень та складальних компонентів моделі 992К. У даній унікальній технології фронтальної та задньої напіврам коробчастої пластини та литі складові, що забезпечують опір скручуючим навантаженням та тривалий експлуатаційний період шарнірного зчленування. Пальці підшипників ковзання в важільному пристрої мають більш передбачувані властивості зношування та зменшують вимоги щоденного змазування. Для вантажно-транспортних маніпуляцій використовується допоміжна система стабілізації, що гарантує зниження ударних навантажень на раму та одномоментне керування оператором.

Двигун

Машина 992К передбачає застосування надійного дизельного двигуна Cat C32 з системою ACERT, яка характеризується більшою надійністю та покращеним ресурсом. Даний двигун повною мірою інтегрований з усіма технологічними рішеннями машини, завдяки чому вдається досягти вражаючих показників потужності та паливної продуктивності. Насос-форсунки з механічним приводом та електронним регулюванням забезпечують розумний розподіл пального для одномоментного досягнення підвищеної потужності та економічності.

Огляд фронтального навантажувача Cat® 992K 1
Огляд фронтального навантажувача Cat® 992K 2
Планетарна коробка передач

Кращі коробки передач для землерийної техніки створюються торговою маркою Caterpillar. Весь процес розробки, починаючи з геометричних особливостей шестерень та закінчуючи сталлю та термічною обробкою, знаходиться під контролем бренду Caterpillar. Це також поширюється і на електроніку, за допомогою якої можна поєднати коробку передач з двигуном С32 і гідравлічним трансформатором. Планетарна коробка Cat з функцією перемикання під навантаженням оснащена трьома передачами переднього і трьома передачами заднього ходу.

Гідравлічна технологія PFC

Технологія PFC з регулюванням позитивного потоку моделі 992К забезпечує нові стандарти за часом відгуку, продуктивності та ефективності гідравлічних систем. Для зниження тривалості робочих циклів система робочої техніки обладнана двома поршневими насосами змінної ефективності з електронним регулюванням. У гідравлічній системі PFC реалізовано паралельне керування насосом та гідравлічними розподільниками. Оптимізація керування насосом гарантує пропорційність потоку робочої рідини ходу важеля навантажувача.

до всіх новин

інші Новини

10.01.2024

Передача авто одній з бригад ЗСУ!
дізнатись більше

13.07.2023

Екскурсія для студентів у відділ сервісу будівельної техніки
дізнатись більше

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше
перейти до всіх новин