Про компанію

Огляд газових генераторів та когенераційних установок Cat®

Огляд газових генераторів та когенераційних установок Cat®

Газові генератори Cat® розраховані на роботу майже з усіма газовими джерелами. Маючи гнучку систему паливної техніки і номінальну потужність в межах від 400 до 4300 кВт, вони здатні задовольнити будь-які запити з виготовлення електро- і тепло енергії. В якості теплового джерела застосовується біогаз і шахтний метан. Сучасні технології у виготовленні двигунів забезпечують виробництво електро- і тепло енергії з найбільш високим коефіцієнтом корисної дії.

Контейнери регенерації тепла і системи управління розроблені для паралельного під'єднання або функціонування в відключеному від головного джерела стані. Устаткування забезпечує ресурсами величезну кількість підприємств і організацій, наприклад, лікарні і промислові об'єкти.

Когенераційні установки

За допомогою газових генераторів вдається за умови мінімальних фінансових вкладень закрити питання колосального енергозабезпечення величезного переліку об'єктів, які в силу різних причин не під’єднанні до центральних електричних мереж. Газова електростанція забезпечує високу продуктивність і рентабельність в віддалених від мереж будівельних і промислових зонах. За рахунок величезного переліку робочих властивостей і вироблюваної технічної потужності, а також застосування в вигляді палива самих різних типів пального, клієнт має право вибрати і придбати газовий генератор, який в повній мірі задовольняє вимоги і умови роботи.

Огляд газових генераторів та когенераційних установок Cat® – слайд 1
Огляд газових генераторів та когенераційних установок Cat® – слайд 2

На відміну від газових електростанцій установка знаходить своє застосування на ділянках газодобувної та транспортної сфер, шахтах, переробних виробництвах, забезпечує також теплову енергію. Будучи комбінованим рішенням з одночасного виробництва електрики і тепла, когенерація забезпечує подвійну продуктивність завдяки застосуванню теплової енергії від згорання газу. За рахунок когенератора вдається в рази знизити собівартість теплової та електричної енергії і примножити рентабельність установки через збільшення коефіцієнта застосування палива. Потужні когенераційні установки через результативну утилізацію тепла забезпечують опалення не тільки промислових об'єктів, але також житлово-комунальних підприємств, ТРЦ, медичних установ і ін.

У порівнянні з бензиновими генераторами, газовий генератор має вигідну цінову політику, що обумовлено бюджетним паливом. Разом з тим досягаються виняткові екологічні значення. У разі організації постійної подачі газу від магістралі або інших джерел, прилади виграють за рахунок відсутності потреби поставок палива. Разом з тим досягається виняткова автоматизація робочих процесів, а пуск установки, незалежно від погодних умов, відбувається легко.

Якщо порівнювати генератори з дизельними приладами, вони гарантують економію фінансів до 40%, а утилізація вихлопних газів значно знижує рівень забруднення.

Двигуни Cat®, які встановлюють на генератори, демонструють останні технічні розробки і передові технології, що задає тон світовим нормативам в області енергетичного обслуговування.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин