Про компанію

Огляд нового, повністю механічного бульдозера Cat® D6 GC

Огляд нового, повністю механічного бульдозера Cat® D6 GC

Новий, надійний і простий в обслуговуванні бульдозер Cat® з добре знайомими вузлами і агрегатами відповідає вимогам клієнтів по продуктивності, економічності володіння та експлуатації. Повністю механічні компоненти та міцна конструкція бульдозера підходять для робіт в різних умовах і гарантують швидку окупність інвестицій. Модель D6 GC з двигуном із номінальною корисною потужністю 158 кВт (212 к.с.) і експлуатаційною масою від 21 630 до 22 710 кг поновила лінійку бульдозерів Cat.

Повністю механічний

Як і всесвітньо відомий бульдозер D7G, модель D6 GC оснащена перевіреним двигуном Cat 3306. 3-ступінчаста планетарна коробка передач з перемиканням під навантаженням і унікальний дільник крутного моменту Caterpillar гарантують передачу більшої корисної потужності на ґрунт для неперевершеної продуктивності в широкому спектрі робіт. Ці механічні компоненти утворюють надійну силову передачу, яку зручно діагностувати і обслуговувати – навіть на віддалених майданчиках.

Простота експлуатації

Добре знайома бульдозеристам система повороту за рахунок фрикційних муфт і гальм, а також традиційні органи управління відвалом і аналоговий дисплей гарантують простоту і зручність експлуатації. Комплектації з відкритою (навіс) або закритою кабіною і вбудованою конструкцією захисту при перекиданні (ROPS / FOPS) для додаткового комфорту, відмінного огляду і підвищеної безпеки. Підресорне сидіння оснащене вбудованим ременем безпеки з інерційною котушкою. Система кондиціювання повітря в кабіні підвищує комфорт оператора.

Ходова частина з піднятою зірочкою забезпечує плавний хід машини, а також велику площу контакту гусеничних стрічок з опорною поверхнею для додаткової стійкості і продуктивності. Важкі вузли і агрегати розташовані в нижній частині бульдозера для більш низького центру ваги в порівнянні з попередньою моделлю D7G з овальною ходовою частиною.

Огляд нового, повністю механічного бульдозера Cat® D6 GC 1
Огляд нового, повністю механічного бульдозера Cat® D6 GC 2
Простота технічного обслуговування

Простота володіння – ключова характеристика моделі D6 GC. Перевірені системи і доступні запасні деталі спрощують технічне обслуговування і ремонт навіть на віддалених майданчиках.

Ефективна система охолодження з алюмінієвими плоскими ребрами відрізняється підвищеною зносостійкістю та зниженим ризиком засмічення, забезпечуючи безвідмовну роботу в різних кліматичних умовах.

Припіднята зірочка спрощує технічне обслуговування завдяки модульним вузлам і агрегатам зі зручним монтуванням. Сегментні зірочки легко замінюються. Міцна конструкція ходової частини гарантує стійкість і довговічність. Двокомпонентна рама опорних котків забезпечена натяжником, який не вимагає обслуговування, а герметизована і змащена гусенична стрічка запобігає внутрішньому зносу і продовжує термін служби втулки.

Централізовані вузли та мінімальна кількість точок змащування у моделі D6 GC прискорюють щоденне ТО.

Устаткування для будь-яких типів робіт

Напівуніверсальні (SU) відвали з більшою місткістю, ніж у моделі D7G, підвищують продуктивність. Надійний поворотний відвал з механічною системою регулювання нахилу для відповідних робіт. Заднє навісне обладнання: розпушувач або жорсткий зчіпний пристрій. Кілька варіантів лебідок, що встановлюється дилером.

Для роботи в складних умовах лісового господарства або під час розчищення території пропонуються різні додаткові опції (встановлюються на заводі). Машини з кабінами та навісами можна оснастити дугами для захисту від падаючих предметів. Для захисту робочого місця оператора доступні передні, бічні, задні і / або дверні сітки. Додатковий захист для паливних і гідравлічних баків, коробки передач і повітроочисника. Нижні щитки для важких умов експлуатації входять в стандартну комплектацію, а поліпшена герметизація запобігає потраплянню сміття в моторний відсік. Напівуніверсальні і поворотні відвали зі спеціальною захисною решіткою для збільшення вантажопідйомності і захисту машини від пересипання матеріалу і гілок. Доповніть бульдозер лебідкою (встановлюється дилером) для можливості буксирування.

Бульдозер D6 GC можна оснастити додатковими акумуляторними батареями, суцільним капотом двигуна і роз'ємом підігрівача охолоджуючої рідини, щоб полегшити пуск і експлуатацію в суворих погодних умовах. Реверсивний вентилятор з налаштуванням регулює потік повітря через радіатор, а додатковий лінійний нагрівач пального полегшує роботу в холодному кліматі.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин