Про компанію

Огляд нового роторного змішувача CAT® RM400

Огляд нового роторного змішувача CAT® RM400

Новий роторний змішувач CAT® RM 400 отримав безліч модернізацій, таких як підвищену потужність, покращене робоче місце оператора і відмінну маневреність. Все це дозволяє забезпечити відповідність найсуворішим запитам при здійсненні робіт по інтенсивному відновленню та стабілізації ґрунту. Устаткування гарантує ширину різання 2.4 метра і має вагу 24 500 кг.

Потужність двигуна CAT® C9. 3 311 кВт відповідає вимогам стандартів на викиди шкідливих компонентів. Традиційна повнопривідна комплектація передбачає застосування 4-х автономних насосів, що дозволяє домогтися найвищого крутного моменту і підвищеної швидкості руху по робочій зоні. Завдяки меншій довжині значно знижується маневреність на комерційних об'єктах, на стоянках для транспорту і житлових ділянках, а також істотно підвищується видимість.

Сучасні умови роботи

Кабіна, яка може рухатися в різні боки, покращує видимість по краях шин і лініях різу ротора, збільшуючи якість роботи оператора і його продуктивність. Камери стандартного типу, які розміщені зліва і справа, картинка з яких транслюється на екран в кабіні, гарантують ідеальну видимість, а допоміжні камери, розміщені з боків, покращують оглядовість уздовж машини для збільшення безпеки.

Крім цього, можна встановити й допоміжні камери в передній і задній частинах. Передня допомагає оператору при виконанні роботи поруч з перешкодами, а задня гарантує ідеальну видимість продукту на виході. З метою перегляду того, що відбувається з цих пристроїв, необхідно встановити допоміжний сенсорний екран.

Простота управління і якісний огляд у фронтальній частині забезпечується штурвалом. Джойстик застосовується з метою управління задніми колесами в окремих режимах для підвищеного контролю. Рідкокристалічний екран розміром з планшет, відображає дані про опції машини, включаючи відкриття передньої та задньої дверей камери ротора.

Огляд нового роторного змішувача CAT® RM400 – слайд 1
Огляд нового роторного змішувача CAT® RM400 – слайд 2
Краща якість змішування

З метою досягнення необхідного рівня роздроблення продукту передбачені три різні швидкості обертання ротора. Необхідна глибина навантаження ротора і оптимальна швидкість машини задається електронним контролером з метою досягнення необхідної продуктивності. RM 400 може обладнуватися системою розпилення води разом з системою розпилення емульсії, що дозволяє досягти приголомшливої функціональності та економії часу, коли потрібні присадки.

Для розширеної області використання пропонують чотири версії ротора. Багатофункціональний ротор може застосовуватися для інтенсивного відновлення покриття або стабілізації ґрунту та обладнується 200 різцями з твердосплавним покриттям. Комбінована модель створена насамперед для стабілізації за умови взаємодії зі зв'язними продуктами, також відмінно підходить для відновлення нещільного асфальтного покриття. Ротор обладнаний 114 різцями з твердосплавним покриттям. Крім того, є ротор з лопатоподібними компонентами.

Спрощене технічне обслуговування

Елементи щоденного обслуговування згруповані та знаходяться в легкій доступності. Капот двигуна з легкістю відкривається вперед за допомогою перемикача, завдяки чому відкривається доступ до системи охолодження і двигуну. У системі охолодження застосовується вентилятор з регульованою швидкістю обертання, який легко налаштовується на періодичне обертання в реверсному напрямку протягом невеликих пауз в ході експлуатації. Завдяки такій неповторній конструкції роторного змішувача вдається видалити накопичений бруд і забезпечити максимальну продуктивність, що підвищує інтервали ТО.

Опційний бортовий повітряний компресор разом з відкидним кожухом ротора і габаритним розвантажувальним люком заднього типу забезпечує оперативну та легку заміну різців.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин