Про компанію

Огляд переваг фільтрів Cat®

Огляд переваг фільтрів Cat®

Фільтри Cat® – це завжди конструктивні властивості, якими не можуть похвалитися аналоги:

  • завдяки поліакриловим гранулам виключається злипання складок фільтрованого паперу;
  • спіральний ровинг фіксує складки;
  • нейлонова центральна трубка й алюмінієва основа виключають забруднення внутрішньої частини фільтра металевими компонентами;
  • формовані литі торцеві кришки виключають внутрішні витоки.

Також однією з характеристик, що визначає високу якість фільтрів Cat®, виступає міцний корпус, який забезпечує надійний захист кожного з фільтрів. Завдяки його надійній конструкції вдається витримувати суттєві перепади тиску.

Тільки фільтри від Cat® оснащені поліакриловими гранулами, які попереджають злипання гофрованих складок фільтрованого паперу - поширена проблема, властива практично всім іншим фільтрам.

При склеюванні складок фільтруючого компонента робоча зона значно знижується. В результаті фільтр може перейти в байпасний режим. Разом з тим забруднення буде поширюватися на двигун і складові інших систем. Поліакрилові гранули у фільтрах Cat® гарантують незмінність відстані між гофрованими складками. Разом з тим протягом усього експлуатаційного періоду забезпечується максимальна площа робочої зони, що гарантує підвищену грязеємність фільтра.

Продукція Cat® завжди зберігає свої якості протягом усього експлуатаційного періоду, запобігаючи скороченню експлуатаційного періоду вузлів і складових елементів систем. В результаті істотно знижується число щорічних замін та час простою техніки.

Відстань між складками паперу фільтрів забезпечено постійним застосуванням поліакрилових гранул, що дозволяє досягти максимальної площі робочої поверхні, гарантуючи ефективний захист деталей і тривалий термін служби в порівнянні з конкурентними аналогами.

Огляд переваг фільтрів Cat® 1
Огляд переваг фільтрів Cat® 2
Спіральний ровінг

В продукції від Cat® використовується оригінальний скловолоконний ровінг, який гарантує жорсткість гофрованих складок і попереджає їх переміщення внаслідок перепадів тиску.

Гофровані складки конкурентних аналогів мають тенденцію до згинання. Разом з тим забруднення, що звільняється може потрапити в мастило, пальне або гідравлічну рідину й посприяти передчасному виходу з ладу деталей.

Спіральний ровінг фільтрів не просто вловлює, але також і надійно утримує забруднення, створюючи високоякісну фільтрацію.

Якщо гофровані складки не зміщувати, забруднюючі компоненти залишаються в фільтрі та не проникають в двигун, силову передачу або гідравлічну систему.

При кожному запуску машини через фільтр проходить холодна рідина. Без стійкості гофрованих складок, яку забезпечує спіральний ровінг, вивільняється значна кількість раніше захоплених частинок, які проникають в систему, сприяючи додатковому зносу деталей. Від них слід позбуватися заново.

На відміну від інших фільтрів, в продукції Cat® застосовується нейлонова центральна трубка, яка виключає ймовірність засмічення металевими компонентами. Неметалеві центральні трубки приблизно на 30% міцніше.

Фільтри Cat® оснащені неметалевими трубками, що гарантують кращий захист складових інших систем.

У центральних трубках фільтрів міститься нейлон, армований скловолокном. У зв'язку з цим ймовірність засмічення частинками металу повністю виключена. Дані трубки набагато чистіше і захищають вузли без створення небезпеки їх поломок. Також неметалеві центральні трубки фільтрів на 30% міцніше стандартних трубок з металу. Це в свою чергу зменшує ймовірність їх ураження при різких перепадах тиску.

до всіх новин

інші Новини

09.05.2024

Цеппелін Україна пропонує НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ – Кущоріз Сaterpillar BR318.
дізнатись більше

07.05.2024

Навчання, практика та стажування – робота у компанії вашої мрії.
дізнатись більше

12.04.2024

ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У MINING RECOVERY CONFERENCE.
дізнатись більше

12.02.2024

“Цеппелін Україна” взяла участь у найбільшій конференції для спеціалістів в агро – Refarm у м. Львів.
дізнатись більше
перейти до всіх новин