укр

Про компанію

Огляд переваг кабіни оператора скреперів серії H

Огляд переваг кабіни оператора скреперів серії H

Скрепери лінійки H – це збільшена кабіна та більш комфортний робочий простір. Розширені дверні прорізи роблять вхід і вихід ще простіше. Розширена площа скління збільшує видимість біля машини.

Робочий простір оператора категорії Н має зручне планування і являє собою ергономічний, якісний та надійний простір для керування технікою. Зручне розміщення інструментів управління, важелів, перемикачів і приладів збільшує ефективність роботи і дозволяє знизити втому оператора.

Кабіна надає відмінну видимість робочої зони біля машини. Вікна забезпечують відмінну видимість простору перед машиною і ріжучою кромкою. Пристосування кондиціонування повітря переміщено за кабіну, що значно покращує видимість оператора.

Рульова колонка

Телескопічна система рульової колонки і можливість управління її нахилом забезпечують збереження зручної позиції в процесі управління скрепером незалежно від параметрів зростання оператора.

Традиційні опції забезпечення комфорту

Кабіна лінійки Н обладнана опціями, які збільшують комфорт оператора. Традиційна комплектація опцій передбачає: гачок для речей, полку для зберігання, обладнання кондиціонування та прилад опалення, набір для під'єднання радіоприймача.

image
image
Додаткове спорядження

У скреперах лінійки Н використовується крісло Cat Comfort з підвищеним поздовжнім ходом, що дозволяє оператору встановити позицію для кращого комфорту та підвищеної продуктивності. Крісло повертається на кут до 30 градусів вправо для ще більш зручної позиції та на кут до 30 градусів вліво для забезпечення входу в кабіну та виходу з неї. Щоб досягти ідеального комфорту скрепери лінійки Н обладнані підвісним пристроєм сидіння Cat Advanced Ride Management, де використовуються методи активної підвіски для зниження вібраційних коливань і зниження до мінімуму високих навантажень на оператора в кінці ходу поршня.

Суміщені технологічні рішення

Опції Sequence Assist, Load Assist, а також опція контролю профілю Cat, які можна замовити окремо, роблять безліч опцій автоматизованими.

Т-подібний важіль управління навісним обладнанням

За допомогою важеля нової конструкції вдається керувати всіма опціями скрепера за допомогою однієї руки. Важіль, який не вимагає додаткових зусиль та ергономічне керування за допомогою кнопок з коліщатка для великого пальця розміщені зручно, зводячи до мінімуму переміщення руки оператора.

до всіх новин

інші Новини

03.08.2021

Огляд екскаватора-навантажувача нового покоління Cat® 428
дізнатись більше

30.07.2021

S.O.S. аналіз мастила – не лише для спецтехніки Cat, SEM, Fendt.
дізнатись більше

30.07.2021

Новий Рекорд України з групової тяги самоскида CAT 789С, вагою 293 000 кг
дізнатись більше

29.07.2021

Огляд переваг використання фронтального навантажувача Cat 966GC
дізнатись більше
перейти до всіх новин