Про компанію

Огляд переваг конструкції автогрейдера Cat® 160

Огляд переваг конструкції автогрейдера Cat® 160
Несучі системи, зчіпні пристосування, поворотний круг і відвал

Компанія Caterpillar розробила компоненти рами автогрейдера Cat® 160 і тягової рами таким способом, щоб забезпечити максимальну точність і ефективність. Цілісний поворотний круг з кованої сталі розрахований на високі механічні напруги, а система змінних зносних компонентів дає можливість мінімізувати час обслуговування й витрати.

У шарнірному кріпленні напіврам використовується конічний роликовий підшипник великого діаметру, який потрібен для рівномірності розподілу навантаження і м'якої роботи. Дане кріплення герметизоване для захисту від проникнення бруду, а за допомогою стопорного пальця вдається запобігти повороту шарнірного зчленування для надійності в процесі обслуговування або перевезення.

Легке ТО для кращої технічної готовності

Тяговий зчіпний механізм, коло повороту й відвал категорії М забезпечують потрібну щільність прилягання. Прокладка й зносні деталі тягового бруса легко встановлюються й змінюються, що істотно зменшує час простою. Зносостійкі вставки з нейлону підвищують момент обертання поворотного круга й продовжують експлуатаційний період складових. Зносні деталі, виконані з латуні між вузлом кріплення відвалу й самим відвалом, легко фіксуються й змінюються. В системі кріплення відвалу без прокладок деталі поперечки забезпечують зсув по вертикалі й горизонталі за допомогою спеціальних болтів, вони мінімізують рівень вібрації й гарантують точне регулювання відвалу.

Кут повороту відвалом і відвал

Збільшений нахил і пророблена кривизна відвалу підвищують продуктивність переміщення продукту вздовж відвалу.

Загартовані направляючі й ріжучі елементи, ножі та болти, призначені для складних експлуатаційних умов, гарантують високий рівень надійності та тривалий експлуатаційний період відвалу. За допомогою сполучної балки вдається здійснювати установку в крайні позиції з метою спрощення появи укосів і траншей, а також для зачистки траншей.

Огляд переваг конструкції автогрейдера Cat® 160 1
Огляд переваг конструкції автогрейдера Cat® 160 2
Гідравліка

Завдяки перевіреній системі з регулюванням навантаження та інноваційній електричній гідравліці вдається досягти точного керування навісними системами та ефективності, полегшуючи роботу оператора. Витрата гідравлічного мастила відповідає потужності, що виключає перегрів і знижує споживання електрики.

  • Точні й стандартні переміщення техніки гарантують різну витратуа для поршневої та штокової порожнин гідравлічного циліндра, забезпечуючи стабільну реакцію обладнання.
  • Збалансована витрата забезпечує безперебійність роботи обладнання без зупинки частоти обертання двигуна і швидкості функціонування техніки.
Плаваюча позиція відвалу

Дає можливість вільного пересування відвалу під впливом власної маси. Коли гідравлічні циліндри розташовані в плаваючому режимі, відвал здатний повторювати нерівності ґрунту, а нахил регулюється оператором за допомогою іншого підйомного циліндра.

Автономна подача мастила

За допомогою підвищеній подачі мастила вдається запобігти появі забруднення і досягти оптимального рівня охолодження мастила. В результаті зменшується рівень накопичення тепла в системі і значно підвищується експлуатаційний період комплектуючих автогрейдера Cat® 160. Шланги Cat® XT дозволяють використовувати високі показники тиску з метою досягнення максимальної потужності і мінімізації часу простою автогрейдера.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин