укр

Про компанію

Огляд переваг скрепера CAT® 637G

Огляд переваг скрепера CAT® 637G

Миттєве навантаження, відмінна швидкість переміщення та можливість завантаження і розвантаження на ходу значно знижують час робочого циклу, внаслідок чого колісні трактори-скрепери Ca 637G досягають стабільно високих значень ефективності.

Двигун

Двигуни С18 і С9 з функцією ACERT оптимізують згоряння пального, значно покращуючи робочі показники двигуна і зменшуючи число вихлопних газів. Спільно з гідравлічним трансформатором і коробкою передач з перемиканням під навантаженням двигун призначений для надійного та економічного використання протягом довгих років.

Коробка передач

Електронні органи регулювання переключаються з приводу гідравлічного трансформатора на прямий привід з урахуванням підібраної передачі, збільшуючи результативність і потужність до максимуму. Двигуни трактора і скрепера працюють синхронно, завдяки чому вдається досягти плавності в роботі і продовжити експлуатаційний період.

Деталі системи

Влаштування скрепера гарантує високий рівень комфорту в процесі експлуатації, відмінну вантажопідйомність і точність управління транспортуванням ґрунту, а також довговічність і безпеку, з чим завжди асоціюється марка Caterpillar.

Кабіна оператора

Ергономічне розташування органів управління і комфортна робоча обстановка - основоположні чинники, необхідні для досягнення чудової продуктивності. В доступності органи електрогідравлічного управління, крісло з пневмопідвіскою і модернізовані пристрої для вимірювання та контролю.

Електронні органи управління

Завдяки даним елементам вдається оптимізувати роботу техніки. Машина чудово реагує на команди і сигнали. Крім цього, за допомогою цих органів управління вдається забезпечити широкий діагностичний функціонал, за рахунок чого вдається підвищити готовність до роботи техніки.

image
image
Ківш скрепера

Ковші скрепера Caterpillar забезпечують чудовий потік продукту і його утримання, зводячи до мінімуму робочий цикл і значно збільшуючи продуктивність.

Форма скреперного поїзда

З метою підвищеної продуктивності Caterpillar пропонує додаткову форму скреперного поїзда для машини 637G. Завдяки цій формі вдається двом скрепера, що використовується для експлуатації в режимі тяги-штовхання, працювати в якості машини з самостійним навантаженням.

Форма з шнековим навантаженням

Прекрасні можливості навантаження при точно такому ж функціонал, що і у машин з відкритим ковшем.

Ергономічність ТО

Скомпоновані вузли обслуговування з легким доступом, сучасні електронні технології контролю і надійні складові Caterpillar полегшують ТО скрепера і мінімізують час простоїв.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2021

Огляд кабіни ущільнювача ґрунту Cat 825K
дізнатись більше

13.10.2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

12.10.2021

Огляд самоскида з шарнірно-зчленованою рамою Cat® 730
дізнатись більше

11.10.2021

Як проходило перше демо-шоу техніки САТ на Тернопільскому кар'єрі?
дізнатись більше
перейти до всіх новин