Про компанію

Огляд переваг трубоукладальника CAT PL87

Огляд переваг трубоукладальника CAT PL87

Трубоукладальник Cat PL87 максимально задовольняє запити клієнтів, відрізняючись високим рівнем вантажопідйомності, трудової продуктивності на височинах, комфортною експлуатацією, продуктивністю і можливістю транспортування.

Лебідки

Модернізована конструкція лебідки спільно з оновленою системою гідравліки машини підвищують рівень продуктивності техніки. Привід гака і стріли забезпечений автономними гідравлічними лебідками. Гідравлічні дискові гальма надають м'якість функціонування і гарантують надійне утримання стріли і крюка в необхідних позиціях. Модульна система з штифтовим кріпленням забезпечує оперативну зміну складових деталей і комфортне обслуговування в польових умовах. Взаємозамінність складових лебідок гака і стріли дозволяє знизити витрати і час простою. Розміри лебідки знижені для поліпшення видимості і відповідності ключовим вимогам до транспортування пристроїв по залізниці.

Противага

Удосконалений механізм противаги було посилено спеціально для збільшення вантажопідйомності. Сегменти мають форму, яка гарантує низьке розташування центру тяжіння та поліпшену видимість в передній частині і з боків. З метою досягнення кращої балансування вантажу і забезпечення вільного простору при роботі противага може висуватися за допомогою гідравлічного приводу. Сегменти фіксуються за допомогою шліцьових кріплень, що істотно спрощує їх монтаж і зняття.

Стріла

Зносостійка стріла зі зниженою масою виготовлена з високоміцної сталі для роботи в обмеженому просторі та максимальний видимості робочої зони. Змінні підшипники фіксації стріли роблять обслуговування простіше і розраховані на максимально тривалий експлуатаційний період.

Огляд переваг трубоукладальника CAT PL87 1
Огляд переваг трубоукладальника CAT PL87 2
Блоки і гак

Модернізована конструкція блоку робить краще оглядовість труби і дає можливість застосування всіх достоїнств всієї довжини стріли. Посилені підйомні частини включають блоки гака і стріли з підшипником ковзання, гак з фіксатором і держаком, і чавунні шківи. Запроваджено також новий блок звукового сигналу з болтовим фіксатором на фронтальній частині машини для комфортного зберігання блоку на період перевезення.

Тягово-зчіпний механізм

Надійна конструкція тягово-зчіпного механізму передбачає установку великого асортименту навісних систем для забезпечення максимальної функціональності.

Управління трубоукладачем

Правий джойстик передбачає управління стрілою, крюком і противагою. Зручний важіль управління, який не вимагає докладання серйозних зусиль, гарантує одночасне точне розміщення троса вантажу і стріли.

Органи управління миттєвим опусканням

Вантаж на гаку переводиться у вільне падіння на ґрунт за допомогою кнопки миттєвого скидання. Застосовується лише в складних ситуаціях, при яких необхідно терміново скинути вантаж.

Подвійна педаль гальма

Покращена маневреність та управління керма досягається за допомогою подвійної педалі гальма, особливо при функціонуванні на височинах. У гальмах є пружинне включення і гідравлічне регулювання.

Система кнопкового керування

Кнопки скомпоновані з лівої частини від оператора для ергономічності керування трубоукладачем, вибору необхідного напрямку переміщення і передачі.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин