укр

Про компанію

Огляд переваг виконання аналізу відпрацьованих мастил (SOS)

Огляд переваг виконання аналізу відпрацьованих мастил (SOS)

В процесі експлуатації будь-якої техніки вузли і елементи машини рано чи пізно починають ламатися. Тому вкрай важливо запобігти таким проблемам і вжити всіх необхідних заходів, за допомогою яких можна буде виключити поломку та тимчасові витрати. Для цієї мети торговою маркою Caterpillar була створена програма відбору проб відпрацьованих мастил і рідин – Shedules Oil Sampling.

Інакше кажучи, це заплановані маніпуляції з відбору проб через однакові часові відрізки, завдяки чому вдається вчасно запобігти виникненню проблем разом з тим зменшуючи витрати клієнтів на ремонт і простої обладнання.

Ми працюємо в своїй особистій лабораторії, завдяки чому вдається істотно скоротити час процедури і нашої реакції на результати.

  • Аналіз відпрацьованих рідин SOS дозволяє визначити:
  • Передчасний знос деталей
  • Витік рідини
  • Наявність води в мастилі
  • Джерело забруднення
  • Потрапляння пального в мастило
  • Стан мастила
  • Змішуючі робочі рідини з різних ємностей
Аналіз рівня зносу

Дозволяє зберегти функціональність обладнання та підвищити коефіцієнт використання техніки. За допомогою даного аналізу точно так же можна виявити число металевих елементів в мастилі, розмір яких не перевищує 10 мікрон. Рівень концентрації складових вимірюють в мільйонній частці (ppm).

Всі ці компоненти вказують на вихід з ладу деталей техніки. Окремі частини проби можуть свідчити про наявність присадків мастила.

Стан мастила

Дана процедура нагадує аналіз зносу, однак має одну принципову відмінність. Маніпуляція передбачає оцінку хімічних домішок в мастилі, а не елементів, які виникли в процесі зносу. Здійснення аналізу стану мастила має вкрай важливе значення для всіх масел, відібраних з усіх систем.

За допомогою даної процедури можна виключити вихід з ладу вузлів, підвищити експлуатаційні можливості мастила, виявити оптимальні інтервали заміни і скоротити витрати на ремонт.

Оптимізація стану техніки

Втрата маслом зв'язуючих можливостей є результатом цілого ряду факторів з урахуванням підвищеного інтервалу зміни мастила і температури, що виходить за рамки заданих норм, попаданням в мастило пального, води або охолоджуючої рідини. Мастило поганої якості втрачає свої робочі параметри набагато швидше, чого не скажеш про високоякісні продукті. Завдяки проведенню аналізу стану мастила вдається визначити межу, після якого даний продукт не відповідає вимогам і дізнатися, наскільки рідина здатна зберігати свої опції протягом регламентного інтервалу заміни.

Аналіз стану мастила – це тільки частина процедури аналізу відпрацьованих проб, завдяки чому вдається отримати дані, які дозволять скоротити загальне число простою техніки і заощадити ресурси, запобігаючи значним поломкам. Так, компанія Цеппелін Україна, застосовуючи інноваційні рішення і методи наукових досліджень виходить на принципово новий рівень обслуговування.

до всіх новин

інші Новини

03.08.2021

Огляд екскаватора-навантажувача нового покоління Cat® 428
дізнатись більше

30.07.2021

S.O.S. аналіз мастила – не лише для спецтехніки Cat, SEM, Fendt.
дізнатись більше

30.07.2021

Новий Рекорд України з групової тяги самоскида CAT 789С, вагою 293 000 кг
дізнатись більше

29.07.2021

Огляд переваг використання фронтального навантажувача Cat 966GC
дізнатись більше
перейти до всіх новин