Про компанію

Огляд переваг використання фронтального навантажувача Cat 966GC

Огляд переваг використання фронтального навантажувача Cat 966GC

Навантажувач Cat 966 GC гарантує відмінну роботу і максимально тривалий експлуатаційний період в величезному спектрі застосувань, коли потрібна універсальна і прийнятна за вартістю техніка.

Силова передача

Двигун Cat C9.3B відрізняється максимальною повною потужністю 239 кВт і відповідає всім вимогам і стандартам. Він складається з модернізованою системи впорскування пального із загальною паливною рампою, призначеною для пального, яке представлено на сучасних ринках. Вентилятор з фіксованою швидкістю обертання з гідравлічним приводом і електронним регулюванням спільно з системою управління холостим ходом двигуна Cat гарантує зменшення паливної витрати і шуму. Встановлюваний за бажанням клієнта автоматичний вентилятор забезпечує очищення осередків радіаторів за умови підвищених забруднень. Крім того, передбачена система охолодження для експлуатації при високих значеннях температурного режиму і система холодного пуску.

Модель передбачає застосування планетарної коробки передач 4F/4R з перемиканням під навантаженням і електрорегулюванням від Caterpillar. Крім цього, вона обладнана системою перемикання передач з одинарної муфтою зчеплення, компенсацією тиску і електронним регулюванням, що гарантує м'яке і якісне перемикання передач у всіх робочих діапазонах.

Перевірений досвідом Z-подібний важільне пристрій з литою поперечиною і важільною ланкою нахилу гарантує високі показники навантаження і високе виривне зусилля при застосуванні з ковшами Cat високоефективної категорії. Гідравлічна система навісних пристосувань з регулюванням по навантаженню систематично веде контроль витрати і тиску згідно з умовами застосування, зменшуючи навантаження на насос і загальну витрату пального.

Колосальний вибір навісних систем передбачає наявність високопродуктивних ковшів категорії Cat, що відрізняються збільшеною довжиною дна, величезним отвором і вигнутими боковими пластинами. Дані конструктивні характеристики дають можливість операторам отримувати на 10% більше високих коефіцієнтів наповнення ковша в порівнянні з іншими моделями, вдосконалюючи тривалість циклу і зменшуючи паливні витрата. Крім того, передбачені органи управління і пристрої для оперативної зміни навісних систем Cat Fusion.

Огляд переваг використання фронтального навантажувача Cat 966GC – слайд 1
Огляд переваг використання фронтального навантажувача Cat 966GC – слайд 2
Зручність оператора

Легка система регулювання навантажувачем 966 GC має екран інтерфейсу оператора з 5-ма аналоговими покажчиками, кольоровими індикаторами і РК-дисплеєм, за допомогою якого оператор може швидко відстежити роботу систем навантажувача. Інструменти управління навісними пристосуваннями, які не вимагають ніяких зусиль при експлуатації, обладнані дистанційним пультом для збільшення рівня комфорту фахівця.

Похилі сходи і встановлені поручні знаходяться по обидва боки техніки для надання доступу до кабіни і повітряного фільтру двигуна з урахуванням всіх вимог з безпеки. Габаритне скло в підлогу, традиційна камера заднього виду і зовнішні дзеркала з встановленими точковими дзеркалами забезпечують чудовий круговий бачення. Система кондиціювання повітря з 10-ма вентиляційними зазорами і гратами, також входить в традиційну комплектацію.

Доступ з рівня ґрунту до централізованих вузлів ТО мінімізує час техогляду. Величезні бічні панелі капота двигуна, і відкидні задні ґрати гарантують легкий доступ до ділянок щоденного техобслуговування, а також точок змащення, фільтрів і отворів для забору проб рідин.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин