Про компанію

Огляд пневматичних котків Cat® CW16 з різними версіями баласту

Огляд пневматичних котків Cat® CW16 з різними версіями баласту

Пневмокаток CW 16 оснащений гумовими шинами і використовується для ущільнення сипучих покриттів і асфальтних сумішей. Він поставляється в базовій версії з 9 колесами шириною ущільнення 1754 мм або в опціональній версії з 11 колесами з шириною ущільнення 2132 мм. Каток призначений для будівництва магістралей, вулиць міста, доріг в селах, допоміжних смуг руху, майданчиків промислового типу, естакад та інших об'єктів середніх розмірів.

З урахуванням застосовуваного баласту експлуатаційна вага CW 16 коливається від 5200 кг для базової версії до 15 000 кг (максимальна комплектація 9-ти колісної моделі) або 14900 кг (максимальна комплектація 11-ти колісної моделі). Навантаження на колесо може коливатися в межах 580-1670 кг для 9-ти колісної моделі і від 480 до 1350 кг для 11-колісної версії.

Ущільнення порожніх місць в м'яких матеріалах по всій ширині техніки забезпечується передніми колесами з незалежною підвіскою. З метою вкраплення кам'яної крихти в покриття особливо ефективна 11-колісна модель. Зазор між шинами в 32 мм гарантує рівномірність ущільнення всього покриття. Кожне колесо має саморегулюючі скребки, а система подачі рідини прибирає частки ущільнюваного продукту з коліс. Килимки, виготовлені з кокосового волокна, зберігають вологість поверхні коліс, а за допомогою спеціальних фартухів забезпечується надійний захист від перегріву.

У Cat® CW 16 під кожним колесом є спеціальні форсунки для подачі води під тиском. Механізм також оснащений водяним насосом, системою потрійної фільтрації і переривчастим режимом. За рахунок спеціального механізму система потрійної фільтрації, насос і розпилювальні форсунки надійно захищені від забруднення.

Огляд пневматичних котків Cat® CW16 з різними версіями баласту 1
Огляд пневматичних котків Cat® CW16 з різними версіями баласту 2

Для CW 16 передбачена можливість установки двох двигунів на вибір, що відповідають запитам регіональних стандартів на викиди шкідливих речовин. Економічний режим і ексклюзивна система автоматичного регулювання швидкості забезпечують зниження шуму двигуна, велику паливну ефективність і плавність перемикання передач. Номінальна потужність обох двигунів дорівнює 75 кВт.

Двоступенева гідростатична ходова система CW 16 з електронним блоком управління гарантує гарну маневреність. Ходова система автоматично перемикається між швидкостями і в цілях економії пального оснащена опцією руху накатом.

Інноваційна панель управління крісло з поворотом гарантують хороший огляд оператору. Комфорт і зручність в робочому середовищі забезпечується рідкокристалічним монітором і кнопковим пристроєм управління. За бажанням можна встановити козирок системи ROPS або захист від сонця.

Стандартний 500-годинний інтервал заміни мастила значно скорочує планове ТО і загальні експлуатаційні витрати пневмоколісного котка. Високопродуктивна система гідравліки та охолодження двигуна забезпечують підтримку складових навіть за умови високих температур, що дозволяє збільшити термін служби гідромоторів і гідронасосів.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин