Про компанію

Опублікована «Жовта таблиця 2015»: Топ 50 виробників спецтехніки

Не дивлячись на те, що за підсумками 2014 проглядається загальна тенденція до зниження рівня продажів для всієї індустрії будівельної техніки, окремим компаніям все ж таки вдалося домогтися значних успіхів. Так своє місце в першій десятці зайняв китайський виробник XCMG.

В цілому, сумарний дохід 50 найбільших світових компаній з виробництва будівельного устаткування продовжує знижуватися, що в порівнянні з торішніми показниками складає 2,6%. Таким чином, у грошовому еквіваленті сукупний дохід склав $ 159 млрд.Корпорації Caterpillar і Komatsu, є незмінним лідером даного рейтингу протягом усього часу його існування, зберегли за собою першу і другу позицію відповідно. При цьому відмінності в обсягах продажів даних компаній і найближчих їх переслідувачів зберігаються на поки що недосяжному рівні. Однак, через зниження своєї активності в сфері гірничодобувної промисловості, обсяг продажів Caterpillar скоротився майже на $ 3 млрд., Що в свою чергу призвело до зниження на 1,2% частки компанії в загальному обсязі продажів.

В іншій частині рейтингу «Жовтої таблиці» спостерігається набагато більш динамічна конкуренція. Так, завдяки невеликому відриву (всього $ 5 млн.) Компанія Hitachi Construction Machinery посіла третє місце рейтингу, витіснивши звідти Volvo. Обмінялися своїми місцями і американський Terex (5 позиція) з німецьким Liebherr, який з продажами в обсязі $ 7130000000 відкотився на 6 місце.Найбільший прогрес у порівнянні з минулорічними показниками продемонструвала китайська компанія XCMG, яка піднялася відразу на 3 позиції і зайняла 8-й рядок рейтингу, ставши, таким чином, найбільшим виробником будівельного обладнання в «Піднебесній». Відзначимо, що XCMG стала єдиною компанією і Китаю, показники продажів якої продемонстрували позитивну динаміку.

На ряду з такими досягненнями китайського виробника, варто сказати, що найістотніше зниження своїх позицій в «Жовтій таблиці» зазнали також компанії з Китаю Shantui і XGMA, які опустилися на 8 і 6 рядків униз, відповідно. Таким чином, загальна частка китайських виробників скоротилася трохи більше ніж на 1% і становить на сьогодні 13,3%.

Натисніть на картинку, щоб збільшитиПознайомиться з новими моделями техніки і технологічними рішеннями Caterpillar ви можете в розділі "Спецтехніка"


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин