Про компанію

Основні переваги очисних комбайнів Cat® EL2000

Основні переваги очисних комбайнів Cat® EL2000

За рахунок редукторів високої потужності і вузлів подачі очисний комбайн Cat® EL 2000 може обробляти і транспортувати близько п'яти тисяч тонн і більше продукту на годину, виходячи з умов роботи. Оригінальний механізм з моноблочною основною рамою відрізняється великою зносостійкістю і експлуатаційним періодом.

Комбайн Cat® EL 2000 поєднав у собі всі функціональні властивості і плюси моделей Cat®. Це зручна і міцна машина, призначена спеціально для забезпечення високого рівня продуктивності в пластах малої і середньої потужності в межах 1,8 і 4,0 м. Характерною властивістю комбайна є висока встановлена потужність – до 750 кВт. Система подачі з приводами змінного струму 125 кВт забезпечує високу ефективність в пластах середньої потужності.

Плюси:

  • Висока конструктивна цілісність досягається за рахунок конструкції основної рами комбайна Cat®
  • Редуктори високої потужності різання до 750 кВт при 50 Гц при компактному механізмі
  • Максимальна можливість виїмки і навантаження вугілля
  • Система подачі змінного струму близько 125 кВт на механізм подачі, що забезпечує необхідне зусилля подачі і швидкість для продуктивного функціонування в пластах середньої потужності
  • Передова технологія автоматизації гарантує оптимальну продуктивність і поліпшене керування технікою
Інтеграція системи управління в мережу

Система управління комбайна EL 2000 має сучасну шину Ethernet, що сприяє суттєвому зниженню числа застосовуваних проводів і серйозного збільшення гнучкості. Труднощі з'єднання відсутні, оскільки приєднане до мережі обладнання функціонує виключно за міжмережевим протоколом.

Введення в користування, ТО, оновлення, пошук і усунення неполадок виконуються набагато оперативніше і простіше, а конфігурація устаткування виконується автоматично. Застосування декількох стандартних кабелів для мережі Ethernet замість спеціалізованих кабелів дає можливість зменшити витрати і звести до мінімуму складські запаси. Тепер немає потреби у вибухонепроникних корпусах, що значно полегшує процедуру установки і робить технічне обслуговування більш оперативним. Модулі зроблені на стандартизованих модулях CIOS, що виключає потребу перепрограмування.

Всі частини припускають допуск дистанційного керування і діагностики. За рахунок підходу, заснованого на застосуванні локальної мережі, відмова одного компонента не впливає на роботу всієї системи.

Основні переваги очисних комбайнів Cat® EL2000 1
Основні переваги очисних комбайнів Cat® EL2000 2
Надійність

Легкість налаштування техніки дає можливість проводити максимально швидке технічне обслуговування. Зміни в системі здійснюються виключно в процесі введення в експлуатацію. Разом з тим немає потреби в заміні ПО. Всі частини комбайна припускають дистанційне керування і діагностику. За рахунок підходу, заснованого на застосуванні локальної мережі, відмова однієї частини не впливає на функціонування всієї системи. Унікальний механізм дозволяє продовжувати експлуатацію при виїмці вугілля довгими очисними забоями. У разі неполадок в загальній автоматизованій системі систематичне відключення допоможе виявити неполадки в ході безперебійної роботи.

Візуалізація

За допомогою візуалізації вдається не просто отримати графічне представлення поточних умов, а й відображати умови за минулий час і графік тенденцій змін. Виїмка вугілля довгими очисними забоями – досить специфічна система з рядом функціонуючих деталей, яка генерує змінні в часі відомості. За допомогою візуалізації операторам вдається краще зрозуміти всю систему і оптимізувати роботу. Програма Vlongwall гарантує аналіз системи і доступ до особливих програм візуалізації. Програма VTrend передбачає проведення аналізу тенденцій змін, а VGraph забезпечує каскадні діаграми повністю для всього процесу виїмки вугілля довгими очисними забоями.

Технологія VibraGuard

За допомогою технології VibraGuard працівники можуть робити прогнози щодо рівня зносу складових і попереджати простої техніки. Сигнали тривоги попереджають оператора при ураженні контрольованих частин машини. Завдяки даній комплексній системі забезпечується тривалий експлуатаційний період і високий рівень стійкості до відмов гірської техніки.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин