Про компанію

Основні переваги системи зубців серії К від Caterpillar

Основні переваги системи зубців серії К від Caterpillar

Зубці лінійки K характеризуються чудовими експлуатаційними властивостями: наконечник самозаточування тримається міцно, але при цьому його можна з легкістю замінити. Поворотний пристрій і вертикальний фіксатор гарантують надійне кріплення, простоту зняття і монтажу. Крім того, зубці лінійки К характеризуються вузькопрофільною геометрією, завдяки чому менше втрачають початкову конфігурацію в міру зношування. Як результат – краще проникнення в ґрунт, збільшена продуктивність і зменшене навантаження на машину.

Переваги системи зубів серії К

  • Самозаточування. Змінена конфігурація наконечника дає можливість значно довше зберегти гостроту зуба в ході зносу.
  • Легко замінюється. Завдяки вертикальному кріпленню наконечник можна замінювати швидше і простіше.
  • Надійне кріплення. За рахунок своєї конфігурації наконечники залишаються на місці.

Зубці значно довше зберігають початкову конфігурацію, легко замінні і мають якісне кріплення, за рахунок чого в ході використання машина надає підвищений рівень продуктивності.

Наконечники серії К мають низькопрофільну конфігурації, за рахунок чого в ході зносу здійснюється їх самозаточування, що дозволяє досягти кращого проникнення в ґрунт протягом усього експлуатаційного періоду. Це дозволяє підвищити швидкість виконання роботи. Разом з тим термін функціонування підвищується приблизно на 10-15%. В результаті вдається досягти оперативного здійснення робочих циклів, підвищеної продуктивності і зниження навантаження на устаткування.

Система зубців лінійки К гарантує оперативну і легку заміну наконечників. Завдяки конструкції поворотів наконечник тримається на місці в ході установки, а легкість доступу до вертикального кріплення забезпечує зручність заміни. Для того, щоб зняти або монтувати фіксатор, необхідно докласти мінімальне зусилля з використання простого інструменту.

Наконечники зубів утримуються на місці завдяки фіксаторам, які надійно кріпляться до наконечників. Напрямні нахилені в протилежні напрямки, які визначають надійне кріплення наконечника. Відповідно, чим більше зусилля занурення ковша в твердий ґрунт, тим більш герметично наконечник прилягає до перехідника. Крім цього, направляючими забезпечується стійкість наконечника, що дає можливість зниження навантаження на фіксатор. Завдяки точній підгонці значно знижується знос і зміщення. Це забезпечує надійне утримання наконечника на місці і дозволяє продовжити експлуатаційний період перехідника.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин