Про компанію

Основні переваги системи зубців серії К від Caterpillar

Основні переваги системи зубців серії К від Caterpillar

Зубці лінійки K характеризуються чудовими експлуатаційними властивостями: наконечник самозаточування тримається міцно, але при цьому його можна з легкістю замінити. Поворотний пристрій і вертикальний фіксатор гарантують надійне кріплення, простоту зняття і монтажу. Крім того, зубці лінійки К характеризуються вузькопрофільною геометрією, завдяки чому менше втрачають початкову конфігурацію в міру зношування. Як результат – краще проникнення в ґрунт, збільшена продуктивність і зменшене навантаження на машину.

Переваги системи зубів серії К

  • Самозаточування. Змінена конфігурація наконечника дає можливість значно довше зберегти гостроту зуба в ході зносу.
  • Легко замінюється. Завдяки вертикальному кріпленню наконечник можна замінювати швидше і простіше.
  • Надійне кріплення. За рахунок своєї конфігурації наконечники залишаються на місці.

Зубці значно довше зберігають початкову конфігурацію, легко замінні і мають якісне кріплення, за рахунок чого в ході використання машина надає підвищений рівень продуктивності.

Наконечники серії К мають низькопрофільну конфігурації, за рахунок чого в ході зносу здійснюється їх самозаточування, що дозволяє досягти кращого проникнення в ґрунт протягом усього експлуатаційного періоду. Це дозволяє підвищити швидкість виконання роботи. Разом з тим термін функціонування підвищується приблизно на 10-15%. В результаті вдається досягти оперативного здійснення робочих циклів, підвищеної продуктивності і зниження навантаження на устаткування.

Система зубців лінійки К гарантує оперативну і легку заміну наконечників. Завдяки конструкції поворотів наконечник тримається на місці в ході установки, а легкість доступу до вертикального кріплення забезпечує зручність заміни. Для того, щоб зняти або монтувати фіксатор, необхідно докласти мінімальне зусилля з використання простого інструменту.

Наконечники зубів утримуються на місці завдяки фіксаторам, які надійно кріпляться до наконечників. Напрямні нахилені в протилежні напрямки, які визначають надійне кріплення наконечника. Відповідно, чим більше зусилля занурення ковша в твердий ґрунт, тим більш герметично наконечник прилягає до перехідника. Крім цього, направляючими забезпечується стійкість наконечника, що дає можливість зниження навантаження на фіксатор. Завдяки точній підгонці значно знижується знос і зміщення. Це забезпечує надійне утримання наконечника на місці і дозволяє продовжити експлуатаційний період перехідника.

до всіх новин

інші Новини

07.05.2024

Навчання, практика та стажування – робота у компанії вашої мрії.
дізнатись більше

12.04.2024

ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У MINING RECOVERY CONFERENCE.
дізнатись більше

12.02.2024

“Цеппелін Україна” взяла участь у найбільшій конференції для спеціалістів в агро – Refarm у м. Львів.
дізнатись більше

10.01.2024

Передача авто одній з бригад ЗСУ!
дізнатись більше
перейти до всіх новин