Про компанію

Основні переваги та особливості автогрейдерів Cat® 120 і 120 AWD

Основні переваги та особливості автогрейдерів Cat® 120 і 120 AWD

Автогрейдери Cat® 120 і 120AWD стали еталоном експлуатаційної продуктивності. Вони дозволяють економити робочий час при застосуванні в області спорудження і відновлення доріг.

Джойстики

Управління за допомогою джойстиків здатне замінити важелі, що значно знижує пересування кистей і рук оператора, вирішуючи проблему швидкої втоми. Рукояті управління з електронним регулюванням дозволяють оператору розміститися найбільш зручним способом, а повернення шарнірного зчленування в центральну позицію спрощує робочий процес.

Робоча зона оператора

Скошена конфігурація дверей кабіни і капота, а також похиле заднє вікно забезпечують оператору зоровий контроль позиції відвалу, коліс і задньої частини машини. Містка кабіна, регульоване підресорене крісло, високопродуктивна опалювальна система, а також вентиляція і кондиціювання забезпечують більш комфортну робочу обстановку. Також кабіна додатково оснащується радіоприймачем з MP3 програвачем і технологією Bluetooth.

Двигун і цифрова передача

Двигун Cat C9.3 ACERT гарантує продуктивність машини, яка потрібна для підтримки регулярних швидкостей профілювання, щоб досягти максимальної ефективності робіт. За рахунок високого крутного моменту і здатності двигуна стабільно функціонувати на максимальному навантаженні вдається досягти необхідної потужності, яка потрібна для налагодженої роботи при різких короткострокових підвищеннях навантаження на техніку. Плавне перемикання передач гарантує більш високу точність і чудову ефективність при взаємодії з автоматичною технікою.

Швидкість обертання наддувного вентилятора з гідравлічним приводом має автоматичне регулювання, яка здійснюється згідно із потребою в охолодженні двигуна. При зменшенні потреби в охолодженні значно зростає потужність, яка передається на ґрунт і підвищується паливна ефективність.

Герметична вісь переднього моста розташована в масляній ванні, а роликовий підшипник більшого розміру встановлюється з зовнішньої частини, що значно підвищує його експлуатаційний період. Багатодискові робочі гальма в масляній ванні з гідравлічним приводом лежать в основі м'якого та стійкого гальмування, що значно знижує витрати. Кожне колесо заднього візка оснащено гальмами. Це дозволяє досягти машині найбільш площі фрикційної поверхні гальм, збільшити енергію гальмування і підвищити експлуатаційний період.

Основні переваги та особливості автогрейдерів Cat® 120 і 120 AWD – слайд 1
Основні переваги та особливості автогрейдерів Cat® 120 і 120 AWD – слайд 2
Повний привід AWD

На пухкому ґрунті, де ускладнене зчеплення, додатковий повний привід збільшить потужність, яка передається на землю й зробить експлуатацію автогрейдера ще більш ефективною. Допоміжне тягове зусилля протидіє ковзанню машини на бічних частинах.

Безпека

Автогрейдери Cat® 120 і 120AWD оснащені безліччю опцій, які забезпечують безпеку оператора та інших людей, що знаходяться біля машини.

Головні методи забезпечення безпеки:

  • Вимикач електричного живлення, що дозволяє відключити машину з рівня ґрунту
  • Система контролю відсутності оператора утримує гальмо стоянки у включеному стані, а гідравлічну робочу техніку заблокованою в тому випадку, якщо оператора немає на кріслі, і автогрейдер не готовий до функціонування
  • Блокування гідравлічної системи відключає повністю всі опції робочої техніки, залишаючи включеним рульове управління. Дана опція системи безпеки дуже корисна при пересуванні машини по дорогах
  • Рульове управління, сприйнятливе до швидкості, забезпечує значно меншу чутливість в процесі підвищення швидкості руху для підвищення керованості і впевненості оператора
до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин