Про компанію

Особливості системи Cat Command

Особливості системи Cat Command

У разі взаємодії з іншими пакетами системи Cat MineStar функціональний пакет Cat Command поєднує технології, які потрібні для злагодженої роботи різних систем для виконання гірських робіт.

Продукт має тісний взаємозв'язок з усіма сферами діяльності, технікою і робочими на об'єкті, гарантуючи надійну і ефективну роботу в проблемних умовах експлуатації.

Перевірені випробуваннями системи і технології, а також значний прогрес в сфері віддаленого визначення та управління універсальна система Command включає в себе лінійку систем управління технікою з різним рівнем контролю.

Функція дистанційного керування має на увазі участь оператора для здійснення більшості завдань обладнання, при цьому оператор може знаходитися в безпечному місці при значній відстані від місця експлуатації обладнання.

Напівавтономні технології дозволяють оператору знаходитися в віддаленому місці з механізацією в значній частині робочого циклу, позбавляючи від ручного виконання деяких найнеприємніших і проблемних процесів.

Автономні технології функціонують без будь-якого втручання операторів. Регулювання машин здійснюється за допомогою системи контролю, яка задає стандартні параметри локації і дій, коли розумні бортові системи самі дізнаються, як дістатися до потрібної робочої місцевості і як виконати актуальні завдання.

Всі ці системи забезпечують високий рівень безпеки на майданчиках, оскільки оператори частково переводяться на віддалену роботу. Більш того, робочий процес стає потенційно більш результативним і продуктивним, з мінімальною ймовірністю травм або помилок.

Особливості системи Cat Command – слайд 1
Особливості системи Cat Command – слайд 2
Особливості системи Cat Command – слайд 3

Система Command бульдозерними роботами

Дистанційне керування бульдозерним роботами Command застосовується з гусеничними бульдозерами Cat D10T і D11T. Це дає можливість управління обладнанням з безпечного місця без наближення до небезпечної області.

Керування транспортуванням

У даному рішенні, поєднаному з системою Cat MineStar, застосовуються складні бортові і зовнішні інструменти навігації з метою забезпечення незалежної роботи самоскидів Cat на робочій зоні, гарантуючи умови надійної та ефективної роботи серед іншого гірничодобувного обладнання, машин і працівників.

Command для розробки довгими забоями

Система пропонує провідні інструменти автоматизації і методи дистанційного керування, забезпечує операторів надійним робочим місцем, далеко від поверхні.

Система Command підземного керування

Дане рішення дозволяє автоматизувати опції відкату і скидання для підземних вантажно-доставкових машин, збільшуючи рівень безпеки оператора і оптимізуючи виробничий процес.

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин