Про компанію

Особливості техніки для підземних робіт PAUS

Особливості техніки для підземних робіт PAUS

Величезний асортимент німецького виробника техніки Hermann Paus Maschinenfabrick GmbH займає важливе місце у виконанні підземних гірничих робіт і тунелебудування для багатьох підприємств. Це вантажно-доставкова техніка, самоскиди, універсальні машини з різною технікою, машини для перевезення пасажирів і спеціальне обладнання, розроблене на замовлення для різних умов експлуатації.

Підземне створення родовищ відрізняється важкими умовами праці, обмеженими розмірами підготовчих і очисних розробок, що вимагає від використовуваної техніки високого рівня надійності, легкості керування і обслуговування, продуктивності і тривалого експлуатаційного періоду. Всім цим критеріям повною мірою відповідає підземна техніка виробника PAUS, яка має досвід роботи понад 40 років і бездоганний імідж в усьому світі. Продукція розробляється і виробляється під певні гірничотехнічні умови згідно з побажаннями клієнтів.

Компанія працює під слоганом: «Люди, які піклуються». "Пріоритетне значення має тісна особиста взаємодія з клієнтами", - відзначає керуючий директор компанії Франц-Йозеф Паус.

Протягом багатьох років обладнання експлуатується на гірничодобувних виробництвах і при зведенні тунелів. З метою створення моделей з вантажністю до 18 тон PAUS працює з компанією SCHOPF разом з якою на ринок поставляють одну з найбільших лінійок вантажно-доставкових машин.

Особливості техніки для підземних робіт PAUS – слайд 1
Особливості техніки для підземних робіт PAUS – слайд 2

За рахунок своїх компактних розмірів самоскиди PAUS вантажністю 10-25 тон вдало застосовуються по всьому світу. Протягом десятиліть також успішно вдало експлуатуються дві різні категорії машин по 25 тонн сконструйовані на основі моделей PMKT і Universa 50. Ці категорії можуть бути обладнані змінними касетними системами, коли замість кузова впроваджена вантажна конструкція, внаслідок чого клієнт отримує багатофункціональну машину.

Характерною рисою продукції PAUS є незначна ширина, що дає можливість переміщення відбитої гірничої породи і матеріалів у гірничих виробках невеликого перетину, а також, в разі виникнення потреби, дозволяє розминутися із зустрічними транспортними засобами в тунелі при двосторонньому русі. Крім цього, навіть в разі незначної висоти виробки, коли немає можливості експлуатувати самоскиди з перекидаючим кузовом, проблему вирішує виштовхувач від PAUS, який висипає завантажений продукт з кузова.

При експлуатації технології із закладкою виробленої площі бренд PAUS відомий завдяки використанню метальної стрічки, що знаходиться на дні кузова, за допомогою якої закладний матеріал переміщується з прискоренням і цілком наповнює гірничу виробку.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин