Про компанію

Особливості техніки для підземних робіт PAUS

Особливості техніки для підземних робіт PAUS

Hermann PAUS Maschinenfabrik GmbH (Німеччина) – це компанія, яка знаменита своєю інноваційною гірничо-шахтною та гірничорудною технікою. Машини застосовуються для видобутку корисних копалин, зведення тунелів і всіляких підземних розробок.

PAUS відома тривалим експлуатаційним періодом, високими нормативами якості та надійності, а також передовими конструктивними розробками.

Сучасне виробництво PAUS передбачає виготовлення:

 • моделей на рейковому ходу для очищення водовідливних канавок;
 • підземних самоскидів;
 • вантажно-доставочної техніки;
 • обладнання для доставки людей та транспортування вантажів;
 • багатофункціональних машин зі змінними модулями-касетами;
 • універсальних агрегатів: шпурозарядних, міксерів, підйомників тощо;
 • телескопічних одноківшових навантажувачів;
 • щеленарезной техніки.
PAUS MINCA

Однією з найбільш вдалих ідей в області створення підземних транспортних засобів гірської сфери і зведення тунелів є повнопривідна машина PAUS Minca, доступна в різних модифікаціях і версіях.

Основне шасі PAUS Minca зроблене для використання з різноманітною кузовною технікою:

 • кабіною для транспортування пасажирів;
 • вантажною платформою з краном;
 • підйомною робочою зоною;
 • цистернами та баками для транспортування паливно-мастильної продукції.
Особливості техніки для підземних робіт PAUS 1
Особливості техніки для підземних робіт PAUS 2
Самоскиди лінійки РМКТ

Моделі даної лінійки бренда PAUS є універсальними, безперебійні та надійні в роботі машини, що не мають конкурентних аналогів. Визначною особливістю даної техніки є їх малогабаритність при значній вантажопідйомності, що дозволяє досягти вільного роз'їзду машин на зустрічному русі навіть в умовах обмеженого простору.

Як і в цілому, для техніки PAUS, самоскиди лінійки РМКТ спроектовані для вирішення величезного переліку завдань. Система гідравлічних змінних кузовів дозволяє переміщати всілякі різновиди техніки: кузов-самоскид, платформу для переміщення і кріплення деталей тюбінгового кріплення, підйомну платформу та інше.

Машини РМКТ оснащені поворотним кріслом оператора, який забезпечує надійне управління в особливо тісній зоні шахтних виробіток і тунелів з двостороннім рухом.

Відомий рівень надійності машин забезпечується їх мінімальним оснащенням складними і сприйнятливими до складних підземним умов електронними системами.

UNIVERSA 50

Це універсальний транспорт вантажністю до 15 тонн, який поставляється як із жорстко змонтованим, так і з швидкозмінним кузовним оснащенням. Спільно з кузовом самосвального типу застосовується й інша техніка: цистерна дизельного палива, вантажна платформа, кабіна для перевезення людей, робоча зона, змішувач, зарядка. З урахуванням корисного навантаження доступні три різновиди Universal 50: 8, 10 і 15 тонн. З урахуванням щільності продукту, що транспортується кузов вибирається в індивідуальному порядку.

PAUS Universa 50 відрізняється можливістю повороту водійського крісла на 90 градусів. При ході назад водій сидить поперек напрямку руху, йому доступний широкий кут огляду і високий рівень комфорту при роботі. З метою забезпечення зручності були внесені деякі корективи. Наприклад, центральне електричне обладнання доступне з зовнішньої і внутрішньої частини через відкидні кришки. Полка для розміщення батареї може відкидатися. Зручний доступ до двигуна, гідравліки і фільтрів досягається завдяки відкидним кришкам.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин