Про компанію

Особливості трубоукладачів CAT

Особливості трубоукладачів CAT

Стандартний трубоукладач є самохідним пристроєм на основі гусеничного трактора. Він застосовується з метою транспортування, наведення, прокладання труб і в цілях здійснення пов'язаних з цим вантажно-розвантажувальних дій. Пристрої широко експлуатуються в нафтогазовій, комунальній та інших галузях, а також на будівельних об'єктах і перевантажувальних базах. Вони з легкістю пересуваються з вантажем по непідготовленим зонам і на об'єктах встановлення трубопроводу.

Конструкція і принцип дії

Трубоукладач - це тип модульної техніки. В його основі лежить тракторний механізм, що є поєднанням двигуна, ходової частини і силового приводу до гусениць. Робочими складовими служить навісна техніка і стріла крана. В даний модуль включені механізми відбору потужності і приводу лебідки, поліспасти з вантажним гаком, верхня рама і контрвантаж з циліндром.

Механізм керування складається з деталей, що забезпечують контроль над ходовою частиною і навісним обладнанням. З метою забезпечення стійкості під час здійснення маніпуляцій, застосовується противага, що переміщується за допомогою гідравлічних циліндрів.

В якості допоміжної техніки також застосовуються відвали для спорудження траншей. Певні моделі використовуються в процесі здійснення зварювальних і бурильних робіт, при забиванні паль, а також в якості тягачів.

Різновиди трубоукладачів

Розрізняють декілька типів пристроїв, класифікація яких заснована на діаметрі труб, для експлуатації з якими застосовується обладнання. Виходячи з цього є три види пристосувань, які призначені:

  • Для роботи з трубами невеликого діаметру – до 530 мм
  • Для труб середнього діаметра - коливається в межах 540 до 1200 мм
  • Для труб великого діаметру - вище 1300 мм, але не більше 1430


Особливості трубоукладачів CAT – слайд 1
Особливості трубоукладачів CAT – слайд 2
Особливості трубоукладачів CAT – слайд 3
Особливості трубоукладачів CAT – слайд 4

Особливості трубоукладачів

Дане обладнання використовується для експлуатації у важких умовах. Основною відмінною особливістю трубоукладачів є вантажність, яка виражається в тоннах-силах. Вона відповідає за здатність пристрою виконувати підйомні операції з вантажем вагою від 0 до максимуму. Трубоукладач також може здійснювати вертикальні навантаження, прикладені до гака. Момент вантажної стійкості дозволяє визначити здатність трубоукладача протистояти зовнішньому впливу.

Головним робочим органом виступає стріла. У різних моделях її виліт може відрізнятися, але на ділі рідко перевищує 8 метрів. З метою виробництва стріли застосовуються максимально міцні і надійні матеріали, виготовлені на основі сталі.

Ідеальним вважається той пристрій, що характеризується найбільшим тяговим зусиллям при мінімальному навантаженні.

Моделі CAT

Компанія Caterpillar є одним з найпопулярніших виробників в даному сегменті. Вона протягом багатьох років є безсумнівним лідером, що спеціалізується на виробництві високопродуктивної техніки для проведення будівельно-дорожніх робіт. Її трубоукладачі, розроблені під торговою маркою Caterpillar, відрізняються добре збалансованою вантажністю, підвищеною прохідністю і здатністю працювати в найскладніших експлуатаційних умовах. Двигуни техніки відповідають світовим стандартам якості, кабіна забезпечує комфорт і повноцінний огляд.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин