Про компанію

Від різноробочого до керівника: неймовірна історія Білла Науманна

Що можна назвати запорукою успіху? Деякі люди можливо скажуть що це наполеглива робота, інші - просте везіння. Для Білла Науманна, керівника компанії Caterpillar з 1975 - по 1977 роки, інструментом досягнення кар'єрного зростання став дерев'яний бокс для інструментів.

Вільям «Білл» Л. Науманн закінчив Пекін Ком'юніті Хай Скул в 1929 році. Він збирався продовжити своє навчання в коледжі, але на той момент не міг собі цього дозволити. Замість цього, Вільям пройшов 4-х місячну програму, від Caterpillar, для слюсарів. До того ж він пішов на вечірнє навчання в університеті Бредлі, а також взяв прискорений курс з машинобудування.

Хоча плани Науманна, після закінчення середньої освіти, можна назвати вельми нетрадиційними і нетиповими для сьогоднішньої молоді, вони стали запорукою успішної 48-річної кар'єри, апогеєм якої стало крісло голови ради компанії.

Після завершення курсів в 1933 році, Науманн пропрацював на посаді контролера на заводі East Peoria протягом 2х років, а потім провів ще 6 років як бригадир і начальник цеху з контролю, і навіть став керуючим заводу в 1945 році. Коли в 1952 році в Іллінойсі був відкритий новий завод Caterpillar (вперше за 25 років), Білла призначили його керівником. У 1960 році він став віце-президентом компанії, а в 1975 році зайняв своє заслужене місце в кріслі голови правління Caterpillar, яке займав до 1977 року.

Поза компанії Caterpillar, Науманн брав активну участь у житті громадськості. Він входив в консультативну раду госпіталю Святого Френціса, був членом ради піклувальників Іллінойського університету в Блумінгтоні і займав багато інших почесних посад.

Після його смерті в 1995 році, Дональд В. Фітс (займав аналогічну посаду в 1990 - 1999 роках), сказав: «Білл був видатним лідером - людиною гідності і непохитних переконань, з проникливим розумом. Його незвичайна кар'єра охоплює епоху, протягом якої компанія росла з її скромних початків, як піонер землерийної промисловості до світового підприємства. Його діяльність значно допомогла у формуванні історії компанії Caterpillar».

Сім'я Наумана пожертвувала музею його дерев'яний ящик для інструментів, який Білл використовував ще на початку своєї кар'єри. У ньому знаходилося близько 60 інструментів, 4 видання «Підручної книги слюсаря Америки» (вид. від 1927 року), квитанція про оплату за інструментарій, пара старовинних сонцезахисних окулярів, які доводять що безпека була важливою рисою Caterpillar, з часів її перших кроків і до сьогодні.

  

Історія Білла доводить, що старанна робота і правильний набір інструментів може допомогти людині досягати будь-яких вершин.

Дізнавайтеся більше про історію техніки Caterpillar і розвитку компанії на нашому сайті.


до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин