Про компанію

Відкриття сучасного класу для навчання молодих фахівців з роботи з новою технікою Caterpillar.

Для того, щоб підготовка фахівців була якісною і відповідала вимогам сьогоднішнього дня на транспортному факультеті Криворізького національного університету 23 жовтня наша компанія відкрила сучасну аудиторію для навчання молодих фахівців. У ній студенти зможуть практично познайомитися з новою технікою і принципами її роботи. 

 
 
На урочистому відкритті був присутній керівник відділу гірничої техніки компанії «Цеппелін Україна» Володимир Омельяновский, який акцентував увагу на важливості таких аудиторій для підготовки кваліфікованих кадрів: «Сьогодні для мене це честь відкрити даний навчальний клас гірських машин».

Компанія «Цеппелін Україна» крім поставки гірського устаткування на різні підприємства, в тому числі і криворізькі, несе також соціальну відповідальність і бачить стратегію свого подальшого розвитку у відкритті подібних класів. Ми вважаємо, що ця перша цеглинка є великим кроком у розвитку нашої компанії і гірничій галузі країни в цілому, а також у співпраці підприємства з університетом. Ця аудиторія відкривається для того, щоб передати цінні досягнення гірничої справи, які студенти зможуть використовувати у своїй подальшій навчальної та виробничої діяльності. Також ми плануємо проводити щоквартальні лекції на гірську тематику».

Для реалізації знань на практиці в аудиторії представлені стенди з механізмами та вузлами гірських машин. До того ж, концерн Цеппелін забезпечив клас методичною базою, яка дає можливість ознайомитися зі специфікою машин виробництва Caterpillar.

Відкриття нової навчальної аудиторії - лабораторії є знаковою подією для факультету та університету, оскільки Caterpillar, як відомо, є найбільшим в світі виробником гірської, транспортної, будівельної техніки, а «Цепелін» - її дистриб'ютор в Україні. Криворізький національний університет у свою чергу, найбільший навчальний заклад не тільки нашого міста, а й усього регіону. Тому я переконаний, що співпраця таких гігантів, дасть хороші плоди. Ми прагнемо, щоб наші студенти знайомилися з новітніми технічними і технологічними розробками, і відкриття навчально-наукової лабораторії на основі останніх досягнень Caterpillar є важливою подією, - зазначив проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор Володимир Моркун.
до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин