Про компанію

Передові рішення, техніка та послуги, що гарантують Вам успіх

Передові рішення, техніка та послуги, що гарантують Вам успіх

Cat® Connect - розумне застосування технологій і обслуговування для збільшення продуктивності робочого процесу. Застосування інформації, отриманої з машини, яка оснащена високопродуктивною технікою, гарантує відмінну інформованість, контроль обладнання та функціоналу.

Сьогодні в будівельній сфері виконується значно більше робіт на одиницю часу з меншими витратами, ніж ще кілька років тому. Це вкрай необхідно для здорової конкурентної боротьби. Разом з тим будівельне обладнання стало складніше. Однієї тільки перевірки систем машини за допомогою обходу вже недостатньо. Потрібні актуальні дані про обладнання, функціональності машин і їх продуктивності в цілому.

Технологічні рішення, які застосовуються в техніці Cat®, здатні своєчасно надати необхідні відомості. За рахунок інформації, що надходить від машин і простих аналітичних засобів Cat®, ви будете мати можливість прийняття ефективних рішень щодо управління обладнанням, збільшення експлуатаційної продуктивності та управління персоналом.

Відповідність умовам вашої робочої зони і діяльності

У кожній робочій зоні є свої нюанси, які вимагають до себе підвищеної уваги. Вам потрібні технології і послуги, які беруть до уваги специфіку конкретно вашої діяльності.

Завдяки Cat® Connect вдається вдосконалити управління маніпуляціями в 4-х основних точках і забезпечити ще більший контроль в робочій зоні.

1. EQUIPMENT MANAGEMENT – значення, які виправдовують ваші очікування

Equipment Management Solutions в кілька разів підвищують технічну готовність і мінімізують експлуатаційні витрати, оскільки вдається контролювати паливні витрати, коефіцієнт завантаження, стан і відомості з технічного обслуговування.

2. PRODUCTIVITY – ефективність, яку ви очикуєте

Завдяки PRODUCTIVITY досягати бажаного стало набагато простіше, контролюючи робочий процес і якість виконання робіт.

3. SAFETY – оглядовість, про яку ви мріяли

SAFETY забезпечить оптимальну оглядовість, збільшуючи обізнаність про те, що відбувається на майданчику, а також надійний захист вашого персоналу і технки. Модернізовані функції системи, а саме, контроль стану шин і повідомлення, що стосуються техніки безпеки, гарантують найкращі можливості для навчання всього персоналу на майданчику.

4. SUSTAINABILITY – добросовісність і турбота про довкілля

SUSTAINABILITY дозволяє зменшити шкідливий вплив на навколишнє середовище і полегшити складання звітності відповідно до нормативів. За допомогою контролю витрат пального і управління ресурсами ви не просто збільшуєте продуктивність своєї робочої зони, але також показуєте свою добропорядність, піклуючись про навколишнє середовище.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин