Про компанію

Переваги конструкції колісних екскаваторів Cat® M315D2 і M317D2

Переваги конструкції колісних екскаваторів Cat® M315D2 і M317D2

Моделі колісних екскаваторів Cat® M315D2 і M317D2 на практиці показали себе з найкращого боку, довівши свою надійність, універсальність, тривалість експлуатаційного періоду, низькі витрати, паливну продуктивність і легке технічне обслуговування. Модернізовані моделі лінійки D2 виправдовують очікування і характеризуються більш надійною системою впорскування пального, універсальною формою важільного пристрою, підвищеною продуктивністю навісних систем і вдосконаленими опціями для максимального комфорту оператора.

Опис двигуна

Двигун Cat® C4.4 ACERT розроблений з урахуванням вимог китайського стандарту на викиди шкідливих компонентів, забезпечуючи ті ж показники потужності і економії пального, що і попередні моделі, в незалежності від режиму. Cat® C4.4 ACERT гарантує надійність за рахунок паливної системи, яка призначена для взаємодії з різними пальним. Фільтр грубого очищення (водовіддільник) має сенсори води в пальному, що відображає необхідність виконати слив і мінімізувати вірогідність засмічення паливної системи. Також з'явився ще один очисний фільтр, який забезпечує допоміжну фільтруючу здатність.

Переваги конструкції колісних екскаваторів Cat® M315D2 і M317D2 1
Переваги конструкції колісних екскаваторів Cat® M315D2 і M317D2 2
Експлуатаційна плавність і універсальність

Машини Cat® є універсальним обладнанням, яке може функціонувати на попередньо підготовленому ґрунті і бездоріжжі. Вони самостійно рухаються між робочими зонами на великій швидкості, мінімізуючи транспортні витрати. Моделі також можуть застосовуватися для переміщення продукту по майданчику.

Кожній моделі доступні дві версії руків'я, моноблочна стріла гарантує легке виконання таких простих дій, як навантаження самоскида, функціонування поблизу відвалу, і коли потрібна максимальна глибина копання і вильоту. Стріла VA забезпечує покращений огляд з правого боку і баланс в процесі переміщення, також вона спрощує роботу в обмеженому просторі і при підйомі важких вантажів. З метою проведення бульдозерних маніпуляцій застосовують радіальний відвал, а завдяки наявності навісних опор значно підвищується стійкість.

Навісні системи Cat® проектуються як невід'ємна складова екскаватора, яка найкращим чином збігається з конструктивними характеристиками і експлуатаційними розрахунковими значеннями машин Cat®. Для колісних екскаваторів доступний великий асортимент навісних систем.

Комфорт і зручність оператора

Ергономічне робоче крісло оснащене допоміжними пристосуваннями, традиційною системою кондиціонування повітря, низьким рівнем шуму і зручним розміщенням органів регулювання для легкої експлуатації. Великі вікна гарантують оптимальну видимість, а ліхтарі робочого освітлення – додаткову безпеку. Зручний доступ до кабіни з комфортним розташуванням поручнів забезпечує три точки контакту в будь-якому положенні. Накладки проти ковзання на всіх поверхнях мінімізують ймовірність ковзання.

до всіх новин

інші Новини

10.01.2024

Передача авто одній з бригад ЗСУ!
дізнатись більше

13.07.2023

Екскурсія для студентів у відділ сервісу будівельної техніки
дізнатись більше

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше
перейти до всіх новин