Про компанію

Переваги телескопічних навантажувачів CAT

Переваги телескопічних навантажувачів CAT

Дизайн телескопічного навантажувача і види здійснюваних ним робіт багато в чому схожі на звичайні навантажувачі. Крім цього, телескопічна стріла дозволяє розширити функціонал техніки завдяки геометричним змінам і активним частинам.

Захоплення і утримання, транспортування з одного місця на інше виступають безпосередніми опціями телескопічних навантажувачів. За рахунок широкого функціоналу техніки виходить успішно заміщати цілий арсенал агрегатів, які в минулому відповідали за здійснення різноманітних маніпуляцій. Так, кран, який раніше був призначений для транспортування об'єкта з вантажної платформи на сьогоднішній день втратив свою актуальність, оскільки його роботу може цілком виконувати телескопічний навантажувач.

Ключовою перевагою телескопічних навантажувачів є можливість контакту з габаритними вантажами. Ґрунтові роботи можуть реалізовуватися за допомогою ковша телескопічного навантажувача. Обмеження по вантажопідйомності безпосередньо залежать від якості зчеплення коліс з поверхнею ґрунту, де проробляє свої маніпуляції телескопічний навантажувач. Поповнення функціоналу техніки досягається за рахунок системи противаг, яка встановлюється позаду машини. Це дає можливість досягти потужності близько двох з половиною тонн. Крім того, розрахункові показники вантажопідйомності показують максимальне значення при куті стріли в 70 градусів.

Значний акцент операторів напрямлений на значні показники маневреності. Загальна територія, де працюють навантажувачі не більш як чотири квадратних метрів. Це дає можливість обладнанню здійснювати свої завдання в обмежених і скрутних умовах. Телескопічний навантажувач полегшує і в кілька разів прискорює виконання майже будь-яких маніпуляцій за рахунок своїх особливостей та додаткового обладнання.

Як правило, пристрій стріли піддається певним технічним нововведенням, які дають можливість підвищити в рази робочий потенціал. Для цієї мети необхідні спеціальні накладки, які беруть на себе особливі навантаження та збільшують час виходу з ладу внутрішніх елементів і механізмів стріли.

Переваги телескопічних навантажувачів CAT – слайд 1
Переваги телескопічних навантажувачів CAT – слайд 2
Безпека та комфорт

Одна з ключових особливостей такого навантажувача – зручність. Кабіна оператора оснащена засобами аварійного попередження на випадок перевантаження. Крім того, оператор інформується про можливі порушення в роботі навантажувача від точки опори або в разі його ймовірно падіння. Простора кабіна відрізняється комфортним середовищем, за рахунок чого рівень продуктивності праці оператора примножується.

Особливості доставки на об'єкт

Містке обладнання з великою легкістю поміщається на вантажні платформи. Разом з тим телескопічний навантажувач відрізняється достатніми властивостями, що дозволяє зробити транспортування власними силами. Техніка може набирати розгін до 30 км/год. Пересування з навантаженням задається за допомогою автоматичної трансмісії. Гальмування забезпечується за допомогою осьових диференціалів, а до додаткової стійкості вдається прийти за допомогою спеціальних аутригерів.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин