Про компанію

Переваги високопродуктивних колісних навантажувачів Cat® 966 GC

Переваги високопродуктивних колісних навантажувачів Cat® 966 GC
Силова передача. Передній важільний механізм

Двигун Cat® C9.3B, яким оснащений Cat® 966 GC, з потужністю в 239 кВт відповідає всім вимогам Tier 3 за кількістю викидів шкідливих компонентів. Він складається з сучасної системи впорскування пального із загальною паливною рампою. Вентилятор, швидкість руху якого регулюється гідравлічним приводом на електронному управлінні, гарантує беззвучну роботу і економну витрату пального. Автоматичний вентилятор (опційно) дозволяє проводити очищення осередків радіаторів за умови наявності серйозних забруднень. Присутня охолоджуюча система для функціонування при високих температурах і система холодного пуску.

У навантажувачі використовується планетарна коробка передач 4F / 4R, яка працює під навантаженням на електронному управлінні. Система створена і вироблена компанією Caterpillar. Також машина оснащена системою перемикання передач з одинарною муфтою зчеплення, компенсацією тиску і електронним управлінням, що гарантує м'яке і безперебійне перемикання передач.

Z-подібний важільний пристрій навантажувача добре зарекомендував себе на практиці. Механізм забезпечує високі показники завантаження і виривне зусилля при застосуванні з ківшами Cat® високопродуктивної лінійки. Система гідравліки навісного обладнання з регулюванням по навантаженню регулює витрату і тиск відповідно до експлуатаційних умов, розвантажуючи насос і знижуючи загальний відсоток споживання пального.

Багатий асортимент навісних пристосувань передбачає ківши високопродуктивної лінійки Cat®, відмінністю якої є збільшена довжина днища, великий отвір і бічні пластини вигнутої форми. Завдяки цим характеристикам операторам вдається досягати на 10% більше високих показників наповнення ківша в порівнянні з попередніми версіями, покращуючи продуктивність циклу і зменшуючи паливні витрати. Крім того, в наявності є інструменти управління і пристосування, що дозволяють оперативно змінювати навісне обладнання Cat® Fusion.

Переваги високопродуктивних колісних навантажувачів Cat® 966 GC – слайд 1
Переваги високопродуктивних колісних навантажувачів Cat® 966 GC – слайд 2
Кабіна оператора і зручність ТО

Інтуїтивно зрозуміле управління навантажувачем 966 GC, екран інтерфейсу оператора з п’ятьма аналоговими значеннями, кольоровими покажчиками і рідкокристалічним монітором, який забезпечує швидке відстеження функціональності систем машини. Інструменти управління навісними системами, які не вимагають серйозних зусиль при експлуатації, оснащені вимикачем на дистанційному управлінні з метою збільшення рівня комфорту оператора.

Похилі сходи і встановлені поручні розміщені по обидва боки навантажувача, що відкриває доступ до кабіни і повітряного фільтру двигуна з урахуванням всіх вимог безпеки. Просторе вітрове скло, камера заднього виду і зовнішні дзеркала забезпечують повноцінну кругову видимість. Система кондиціонування, що складається з 10-ти вентиляційних отворів з ґратами також входить в базову комплектацію.

Доступ з рівня землі до централізованих вузлів ТО мінімізує час обслуговування. Великі панелі капота і задні ґрати відкидного типу забезпечують вільний доступ до елементів щоденного технічного обслуговування, точок змащення, вузлів і отворів для забору проб рідин. Допоміжна система мастила Cat® забезпечує ще більшу економію часу ТО.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

08.09.2022

Zeppelin & Caterpillar: Цілі сталого розвитку 2030
дізнатись більше

25.07.2022

Ми продовжуємо працювати!
дізнатись більше

25.05.2022

«Цеппелін Україна» відвантажила дизельний генератор DE550 GC виробництва Caterpillar
дізнатись більше
перейти до всіх новин