Про компанію

Переваги високопродуктивних колісних навантажувачів Cat® 966 GC

Переваги високопродуктивних колісних навантажувачів Cat® 966 GC
Силова передача. Передній важільний механізм

Двигун Cat® C9.3B, яким оснащений Cat® 966 GC, з потужністю в 239 кВт відповідає всім вимогам Tier 3 за кількістю викидів шкідливих компонентів. Він складається з сучасної системи впорскування пального із загальною паливною рампою. Вентилятор, швидкість руху якого регулюється гідравлічним приводом на електронному управлінні, гарантує беззвучну роботу і економну витрату пального. Автоматичний вентилятор (опційно) дозволяє проводити очищення осередків радіаторів за умови наявності серйозних забруднень. Присутня охолоджуюча система для функціонування при високих температурах і система холодного пуску.

У навантажувачі використовується планетарна коробка передач 4F / 4R, яка працює під навантаженням на електронному управлінні. Система створена і вироблена компанією Caterpillar. Також машина оснащена системою перемикання передач з одинарною муфтою зчеплення, компенсацією тиску і електронним управлінням, що гарантує м'яке і безперебійне перемикання передач.

Z-подібний важільний пристрій навантажувача добре зарекомендував себе на практиці. Механізм забезпечує високі показники завантаження і виривне зусилля при застосуванні з ківшами Cat® високопродуктивної лінійки. Система гідравліки навісного обладнання з регулюванням по навантаженню регулює витрату і тиск відповідно до експлуатаційних умов, розвантажуючи насос і знижуючи загальний відсоток споживання пального.

Багатий асортимент навісних пристосувань передбачає ківши високопродуктивної лінійки Cat®, відмінністю якої є збільшена довжина днища, великий отвір і бічні пластини вигнутої форми. Завдяки цим характеристикам операторам вдається досягати на 10% більше високих показників наповнення ківша в порівнянні з попередніми версіями, покращуючи продуктивність циклу і зменшуючи паливні витрати. Крім того, в наявності є інструменти управління і пристосування, що дозволяють оперативно змінювати навісне обладнання Cat® Fusion.

Переваги високопродуктивних колісних навантажувачів Cat® 966 GC – слайд 1
Переваги високопродуктивних колісних навантажувачів Cat® 966 GC – слайд 2
Кабіна оператора і зручність ТО

Інтуїтивно зрозуміле управління навантажувачем 966 GC, екран інтерфейсу оператора з п’ятьма аналоговими значеннями, кольоровими покажчиками і рідкокристалічним монітором, який забезпечує швидке відстеження функціональності систем машини. Інструменти управління навісними системами, які не вимагають серйозних зусиль при експлуатації, оснащені вимикачем на дистанційному управлінні з метою збільшення рівня комфорту оператора.

Похилі сходи і встановлені поручні розміщені по обидва боки навантажувача, що відкриває доступ до кабіни і повітряного фільтру двигуна з урахуванням всіх вимог безпеки. Просторе вітрове скло, камера заднього виду і зовнішні дзеркала забезпечують повноцінну кругову видимість. Система кондиціонування, що складається з 10-ти вентиляційних отворів з ґратами також входить в базову комплектацію.

Доступ з рівня землі до централізованих вузлів ТО мінімізує час обслуговування. Великі панелі капота і задні ґрати відкидного типу забезпечують вільний доступ до елементів щоденного технічного обслуговування, точок змащення, вузлів і отворів для забору проб рідин. Допоміжна система мастила Cat® забезпечує ще більшу економію часу ТО.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин