укр

Про компанію

Поставка кар'єрної техніки Caterpillar виробнику діоксиду титану "Кримський ТИТАН"

Концерн ZEPPELIN GmbH уклав контакт з українським виробником діоксиду титану "Кримський ТИТАН", який входить до групи компаній Group DF, на постачання кар'єрної техніки Caterpillar на загальну суму 14,286 млн. доларів США. Мета придбання техніки - оновлення основних фондів підприємства з видобутку і збагачення титановмістних руд "Вільногірський гірсько-металургійний комбінат" - філії ПрАТ "Кримський ТИТАН".

Модернізація та оновлення кар'єрної техніки "Вільногірського ГМК" є частиною титанової програми Group DF, спрямованої на консолідацію і розвиток вітчизняних титанових активів з метою зміцнення позицій групи і України на світових ринках.

"Group DF зацікавлена в максимально ефективній роботі цього титанового активу, який ми орендуємо у держави. Тому в рамках програми модернізації "Вільногірського ГМК" ми закуповуємо найсучаснішу техніку, вироблену визнаним світовим лідером у галузі - американською компанією Caterpillar, - повідомив керівник титанового бізнесу Group DF Олександр Вотинцев. - Сьогодні на комбінаті працює кар'єрна техніка ще 70-80 років минулого століття. Нові самоскиди і екскаватори  дозволять нам підвищити ефективність видобутку руди, скоротити витрати на ремонт зношеної спецтехніки та пов'язані з цим простої в роботі комбінату ".

"Як і інші державні титанові активи," Вільногірський ГМК "потребує ефективного власника. У Group DF є програма розвитку вітчизняних титанових активів, і для її реалізації ми готові інвестувати 2,5 млрд. дол США "- додав А. Вотинцев.

Постачальником кар'єрної техніки виступає німецький концерн ZEPPELIN GmbH - найбільший дилер компанії Caterpillar в Європі. На першому етапі ZEPPELIN поставить "Кримському ТИТАНу" 12 кар'єрних самоскидів Cat 773E2 бульдозери Cat D8R2 гідравлічних кар'єрних екскаватора Cat 6018поставка 10-ти кар'єрних самоскидів Cat 773E, 5 бульдозерів Cat D7R, 2 екскаватори Cat M318D і 1 колісний навантажувач Cat 972Н HL. Контракт підписаний з наданням відстрочки платежу терміном на 18 місяців.
 
jQuery(document).ready(function() { jQuery("#gallery a").fancybox(); });
СПРАВКА

Філія "Вільногірський гірсько-металургійний комбінат" ПрАТ "Кримський ТИТАН", розташований в 80 кілометрах від Дніпропетровська, розробляє родовища титановмістних руд. Комбінат включає в себе два основних виробництва: гірсько-збагачувальне і металургійне. "Вільногірський ГМК" щорічно виробляє до 200,000 тонн ільменіту (TiO, min 64%), 65,000 тонн рутилу (TiO, min 95%), 35,000 тонн циркону (ZrO, + HfO, min 65%) та іншу продукцію. Ільменіт і рутил використовується для подальшого виробництва діоксиду титану і металевого титану.

Group DF - диверсифікована міжнародна група компаній, яка здійснює свою діяльність у ряді країн Європи і Азії. Основними напрямками діяльності групи є азотний, титановий, газовий і банківський бізнеси. Інші сфери діяльності групи в даний час включають агробізнес, медійний бізнес, виробництво кальцинованої соди, розвиток енергетичної інфраструктури та нерухомість.

ZEPPELIN GmbH - найбільший німецький концерн, який займається постачанням будівельної, кар'єрної, гірської, сільськогосподарської техніки, а також двигунів і дизель генераторних установок. У концерні зайнято близько 7000 чоловік в 26 країнах світу. Промислові підприємства розташовані в Бразилії та Індії. Група ZEPPELIN має річний обсяг продажу у розмірі 2,4 млрд. євро. Також ZEPPELIN - основний дилер всесвітнього відомого виробника техніки - Caterpillar.

до всіх новин

інші Новини

25.02.2020

Переваги стругової установки Cat RHH800
дізнатись більше

20.02.2020

Особливості системи Cat Command
дізнатись більше

18.02.2020

Огляд особливостей двигуна C32 гусеничного бульдозера D11T
дізнатись більше

14.02.2020

Гідромолоти СATERPILLAR. Створені для роботи з екскаваторами СATERPILLAR
дізнатись більше
перейти до всіх новин