Про компанію

Презентація цифрового ДНК компанії Caterpillar

Нова віха в розвитку інноваційних технологій Caterpillar - компанія використовує всі можливості цифрового простору для оперативного обміну даними і формулювання порад по модернізації і вдосконаленню техніки. Що відбувається, коли ви поєднуєте дизельне паливо, дані і цифровий досвід з усього світу? - Ви отримуєте "Цифровий ДНК компанії Caterpillar."Володіючи найбільшим промисловим парком підключених активів у світі, що складається з понад 400 000 одиниць спецтехніки, Caterpillar має можливість "підключатися" до своїх клієнтів упродовж досить довгого часу.

Тепер компанія зосереджує ще більше уваги в цифровому просторі - за оцінками експертів, близько 5,5 млн нових предметів (від годинників та телефонів до термостатів і тракторів) знаходяться у взаємозв'язку між собою по всьому світу щодня. Цифрове бачення Caterpillar стосується продовження всебічного розвитку компанії, але, найголовніше, щоб вектор розвитку збігався зі змінами бізнесу клієнтів, що в кінцевому підсумку дозволить примножити їх продуктивність і процвітання.

І за кожним успіхом клієнта стоять люди з Caterpillar, які приймають біти і байти інформації і переводять їх в корисні і застосовувані керівництвом поради для компанії і її клієнтів. Іншими словами, сотні співробітників Caterpillar кожен день працюють над вирішенням і навіть запобіганням проблем клієнтів за допомогою цифрових технологій.

Середньостатистична середа людей, які роблять цю цифрову роботу, є динамічною і різноманітною - від вчених до вузьких фахівців в галузі безпілотників. І зараз настав час розповісти їх історії.

Компанія випустила відеоролик "Цифровий ДНК компанії Caterpillar", в якому її представники показали свої способи і методи впровадження цифрових технологій в кожну галузь бізнесу. Одним з ключових співробітників, що працюють в даному напрямку, можна назвати Браяна Лоурі - людину з гарними знаннями в областях інженерії та бізнесу. Зараз він працює над програмою Caterpillar Ventures, розвиваючою партнерські відносини із зацікавленими сторонами бізнес-портфеля і інженерного співтовариства Caterpillar і виробляє оцінку нових стартапів і можливостей інвестування в них. Створюючи екосистему співробітників Caterpillar і компаній-стартапів, компанія отримує нові можливості для подальшого просування вперед, а також отримує впевненість у перевазі над конкурентами в забезпеченні рішень для клієнтів і дилерів.

Лоурі зазначає, що Caterpillar є ключовим гравцем в цифровому просторі. Саме це дозволяє компанії досягати унікальних вершин у розвитку інноваційних технологій і повсюдно впроваджувати їх в гірничодобувній промисловості, будівництві, енергетиці та транспорті.


до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин