Про компанію

Принцип роботи системи приводів CST

Принцип роботи системи приводів CST

CST є планетарним редуктором з вбудованою багатодисковою муфтою з безступінчатим регулюванням. Крім того, введення модернізованого блоку управління приводом PMC-D, який відрізняється пуском двигуна без навантаження, плавним пуском забійного конвеєра та синхронізованим пуском при підвищеному навантаженні, забезпечує точний розподіл навантаження між 3-ма приводними двигунами з відмінним швидкодіючим захистом від перевантажень.

Модульна система

CST редуктор оснащений модульною системою, яка включає в себе три блоки. Завдяки даній системі у всіх редукторах з одними й тими ж характеристиками застосовуються одні й ті ж блоки живлення та вихідні механізми. Вибір між механізмом у вигляді кутового або планетарного редуктора визначається центральним блоком редуктора. Для приводу конвеєра застосовується, як планетарний, так і конічний редуктор. Конічний редуктор – це 4-х ступінчастий прилад, який включає в себе ступінь конічної передачі, два ступені прямозубчастої передачі, а також планетарний вихідний щабель. Передавальне число може змінюватися методом заміни першої або другої ступені прямозубчастої муфти на необхідне число зубців передачі та шестернів. Для типорозмірів 30, 45 і 65 редуктор версії Р оснащений двома планетарними ступенями. Для типорозміру редуктора 115 додається третя планетарна ступінь.

Принцип роботи системи приводів CST 1
Принцип роботи системи приводів CST 2
Подача мастила

Насосом високого тиску подається мастило до муфти з сервоклапанів, який регулює тиск. Потужність передають з коефіцієнтом корисної дії близьким до 100% без зносу елементів за рахунок ковзання 0,2%. Насосом охолоджуючого мастила забезпечується регулярна подача мастила безпосередньо через всю систему приводу – приблизно до 2000 л/хв залежно від типорозміру системи приводу.

CST може застосовуватися як привід для забійних конвеєрів з фіксацією до машинної рами за допомогою окремого приводного валу, оснащеного опорним підшипником або в якості редуктора струга з фіксацією до приводу. Редуктор оснащений однією мастильною камерою. Позначення М вказує на наявність в блоці пристрою CST насоса з електричним двигуном. Блок живлення функціонує автономно від частоти обертання приводу редуктора, забезпечуючи регулярну подачу мастила. Незалежний блок живлення забезпечує можливість використання редукторів разом з частотно регульованим приводом.

Прилад CST є системою закритого типу. Єдиним зовнішнім кріпленням виступає водяний шланг для теплообмінника і 37-жильний кабель для блоку управління приводом і комунікації.

Управління приводом

Через модернізований сервоклапан швидкодіючий блок приводу забезпечує можливість управління в режимі реального часу всіма маніпуляціями в системі редукторів. Кожен редуктор оснащений блоком управління, які з'єднані між собою кабелями. Дані системи можуть поєднуватися з шахтними системами управління забою, як під ґрунтом, так і на поверхні. Гідравлічний пристрій натягу ланцюга, пройшло випробування, застосовується з метою забезпечення безпеки в ході виконання робіт з технічного обслуговування.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин