Про компанію

Пріоритетні відмінності фільтрів CAT® від звичайних фільтрів

Пріоритетні відмінності фільтрів CAT® від звичайних фільтрів

Фільтри Cat зроблені з урахуванням найсуворіших вимог, заданих Caterpillar. Мета фахівців організації полягає в тому, щоб забезпечити надійний захист від бруду двигунів, елементів паливної системи і силової передачі кожен день протягом усього експлуатаційного терміну техніки.

Фільтри Cat відрізняються конструктивними характеристиками, які відсутні у інших фільтрів:

  • поліакрилові гранули запобігають злипанню складок фільтрованого паперу;
  • складки фільтрованого паперу фіксуються спіральним ровінгом;
  • нейлонова центральна трубка і алюмінієва база виключає засмічення фільтра металевими елементами з середини;
  • формовані литі торцеві кришки запобігають внутрішнім витокам.

Ще однією характерною рисою, яка визначає якість фільтрів, виступає зносостійкий корпус, що забезпечує захист кожного фільтра Caterpillar. Його суцільний пристрій здатний витримати величезні перепади тиску, гарантує холодні пуски та запобігає втратам води в системі.

Лише фільтри Caterpillar оснащені поліакриловими гранулами, які виключають злипання гофрованих складок паперу. Це поширена проблема, яка характерна майже для всіх інших фільтрів. При склеюванні складок фільтруючого елемента робоча зона істотно знижується. В результаті фільтр здатний переключитися в байпасний режим. Разом з тим бруд проникає в двигун або в вузли інших систем. З цієї причини фільтри інших брендів здатні вийти з ладу ще до досягнення призначеного інтервалу заміни. Що стосується фільтрів Caterpillar, справа йде зовсім інакше. За рахунок поліакрилових гранул відстань між гофрованими складками фільтрів залишається незмінною. Разом з тим протягом усього експлуатаційного періоду забезпечується підвищена щільність його робочої зони, що в свою чергу гарантує високу ступінь грязеємності. Фільтри Cat стовідсотково зберігають свої якості протягом усього експлуатаційного періоду та не створюють загрози зниження робочого терміну вузлів і деталей систем. Внаслідок цього значно знижується число щорічних замін фільтрів, знижується час простою техніки та зменшуються експлуатаційні витрати.

Відстань між складками паперу зберігається в сталості завдяки використанню поліакрилових гранул, що дозволяє домогтися максимальної площі робочої зони фільтрів. Це гарантує високу якість захисту двигуна та інших вузлів і більш тривалий експлуатаційний період в порівнянні з фільтрами від інших брендів.

Фільтри Caterpillar оснащені неметалевими центральними трубками, що гарантує більш надійний захист двигунів і вузлів інших систем. У простих фільтрах центральні трубки зроблені з металу. У фільтрах можуть також бути присутні неметалеві компоненти, які з'являються в ході виготовлення фільтра. Металочастки можуть посприяти появі задирок на підшипниках і привести до пошкодження інших ключових компонентів. Центральні трубки відрізняються безумовною перевагою, оскільки замість металу вони зроблені з нейлону, армованого скловолокном. Можливість засмічення металокомпонентами виключається. Дані трубки значно чистіше і в дійсності забезпечують захист вузлів і компонентів, не створюючи небезпеки для їх пошкодження. Крім усього іншого, неметалеві центральні трубки відрізняються більш високим ступенем міцності, завдяки чому значно зменшується ймовірність їх виходу з ладу при різких перепадах тиску або в процесі холодного пуску.

до всіх новин

інші Новини

07.05.2024

Навчання, практика та стажування – робота у компанії вашої мрії.
дізнатись більше

12.04.2024

ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У MINING RECOVERY CONFERENCE.
дізнатись більше

12.02.2024

“Цеппелін Україна” взяла участь у найбільшій конференції для спеціалістів в агро – Refarm у м. Львів.
дізнатись більше

10.01.2024

Передача авто одній з бригад ЗСУ!
дізнатись більше
перейти до всіх новин