Про компанію

Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна»

Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна»

Компанія Agrifac і компанія «Цеппелін Україна» — ексклюзивний національний дилер з 8 червня 2021 року об’єднують зусилля. Співпраця між компаніями Agrifac і «Цеппелін Україна» полягатиме в продажі та сервісному обслуговуванні самохідних обприскувачів в Україні.

«Компанія „Цеппелін Україна” – партнер, що має досвід у продажах преміальної сільськогосподарської техніки та відмінного сервісного обслуговування по всій території України». – Роланд Купман, комерційний директор Agrifac

Ідеальна співпраця

Аграрний сектор є рушієм економічного розвитку в Україні. У компанії «Цеппелін Україна» компанія Agrifac знайшла ідеального партнера для подальшого розвитку українського ринку. «Цеппелін Україна» — це відомий і шанований в Україні загальнонаціональний дистриб’ютор преміальної сільськогосподарської техніки. Agrifac виробляє преміальні самохідні сільськогосподарські обприскувачі. Ми дуже пишаємося цією співпрацею.

«Цеппелін» працює в Україні з 1996 року й нині має 12 повністю обладнаних філій і команду понад 550 висококваліфікованих працівників. «Цеппелін Україна» є частиною німецької групи Zeppelin, яка має понад 10 тис. співробітників у понад 220 локаціях по всьому світу з оборотом у 2020 році 3,3 млрд євро.

Широкий асортимент техніки та послуг, що пропонує компанія, допомагає клієнтам розв’язувати завдання будь-якої складності. «Цеппелін Україна» надає професійний сервіс високого рівня у найкоротші строки й постійно покращує якість послуг.

«Техніка Agrifac ідеально доповнює нашу преміальну лінійку техніки, що сьогодні складається з всесвітньо відомих брендів, таких як Caterpillar і Fendt. Ми впевнені, що ця співпраця створить найкращу цінність для наших клієнтів і суспільства». – Хайко Крайзель, генеральний директор «Цеппелін Україна»

Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна» 1
Професіонали в обприскуванні та «Цеппелін Україна» 2
Максимальна ефективність і продуктивність

Маючи 42 млн гектарів земель, придатних для сільського господарства, Україна є головним виробником харчових продуктів у світі. Упроваджуючи інноваційні методи, ми забезпечуємо максимальну ефективність і продуктивність. Компанія Agrifac розуміє своїх клієнтів як і виклики, з якими вони стикаються, й пропонує інноваційні рішення щодо зменшення впливу вітру під час обприскування, обробки відповідно до карти завдань і точкового обприскування з технологією камер зі штучним інтелектом.

Шукаєте обприскувач із великою продуктивністю? Тоді Condor Endurance — це ідеальна машина для вас. Обприскування поля у вітряну погоду? Швидко та легко підживлювати або вносити засоби захисту рослин на своїх полях зі складним рельєфом? Захист посівів на пізніх фазах вегетації рослин? Ви хочете працювати з технікою, що зробить вашу роботу легкою, захопливою та насамперед продуктивною?

Agrifac пропонує вам для захисту й догляду за високорослими сільськогосподарськими культурами самохідний обприскувач Condor Clearance з кліренсом до 2 м. Складні, горбисті ділянки поля подолає обприскувач Condor MountainMaster. Коли ми кажемо, що маємо рішення для кожної вашої потреби або кожного випробування під час роботи в полі, саме це ми справді й маємо на увазі.

Agrifac і «Цеппелін Україна» з нетерпінням чекають на зустріч з Вами та спільну роботу!

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин