укр

Про компанію

Розширено модельний ряд телескопічних навантажувачів виробництва Caterpillar

Прес-служба компанії Caterpillar анонсувала початок виробництва нових навантажувачів, які розширять модельний ряд телехендлерів виробництва Cat. Мова йде про моделі TH414C GC і TH417C GC, що представляють собою модернізовані версії телескопічних навантажувачів JLG3614RS і JLG4017RS, спроектованих і запущених у виробництво компанією JLG навесні нинішнього року. Як і випуск «прототипів», виробництво нових моделей в рамках спільного альянсу CAT-JLG буде здійснюватися компанією JLG. Варто відзначити, що нові моделі навантажувачів орієнтовані в бік ринку орендованої спеціалізованої будівельної техніки. Про це свідчить збільшений інтервал міжсервісного обслуговування, конструктивні зміни, спрямовані на спрощення технічного обслуговування.Обидві моделі є близькими за своїми техніко-експлуатаційними показниками. Більш легкий телескопічний навантажувач Cat TH414C GC характеризується експлуатаційною масою 3,6 тонни при максимальному вильоту стріли 13,85 м, у той час як модель Cat TH417C GC відрізняється 17-ти метрової стрілою при масі машини 4 тонни.

Найбільш істотна відмінність нових навантажувачів від моделей JLG, що послужили базовими прототипами, полягає у використанні різних двигунів. Встановлені на обладнанні JLG, 3,3-літровий турбодизель двигун Cummins в нових телехендлерах від Caterpillar буде замінено на двигуни TCD від Deutz з робочим об'ємом 3,6 літрів.

Решта конструктивних змін та особливостей нових моделей пов'язані з їх орієнтуванням на ринок орендованої спецтехніки і спрямовані на максимальне спрощення процедури технічного обслуговування. Зокрема, максимально спрощений доступ до змінних фільтруючих елементів, а каталітичний нейтралізатор має реалізацію, що не потребує обслуговування. Раніше приховані гідроциліндри тепер розташовані зовні і відрізняються зручним доступом. Використання покриттів, що легко миються і якісних матеріалів в конструкції кабіни оператора, дозволяють підтримувати її в ідеальному стані протягом тривалого терміну експлуатації.

Також виробник звертає увагу на вдосконалену конструкцію пристрою для швидкої зміни навісних знарядь і на підвищення параметрів безпеки. Так серед заходів щодо захисту нових телехендлеров від крадіжки, присутній додаткових код, без введення якого робота обладнання неможлива.

Більш детальна інформація про лінійку продукції представлена в розділі Телескопічні навантажувачі.


до всіх новин

інші Новини

25.02.2020

Переваги стругової установки Cat RHH800
дізнатись більше

20.02.2020

Особливості системи Cat Command
дізнатись більше

18.02.2020

Огляд особливостей двигуна C32 гусеничного бульдозера D11T
дізнатись більше

14.02.2020

Гідромолоти СATERPILLAR. Створені для роботи з екскаваторами СATERPILLAR
дізнатись більше
перейти до всіх новин