Про компанію

Рекомендації щодо заміни фільтрів, гідравлічної рідини, шлангів

Рекомендації щодо заміни фільтрів, гідравлічної рідини, шлангів
Підбирайте необхідну робочу рідину

Гідравлічна робоча рідина Caterpillar містить присадки, які дозволяють виключити забруднення. Крім того, вона містить в два рази більше цинку, ніж стандартні робочі рідини. Це гарантує підвищений захист гідравлічних насосів, моторів, циліндрів і клапанів. Необхідно знати присадки, які містяться в рідині і бути принциповим, коли справа стосується якості продукції. Економія згодом може вам дорого обійтися.

Систематично міняйте робочу рідину і обов'язково фільтруйте рідина в великих ємностях

Caterpillar підвищила інтервал заміни робочої рідини в системі гідравліки до 4000 годин. Разом з тим має сенс дотримуватися вимог з контролю робочої рідини. Крім того, необхідно міняти рідину в розігрітому та змішаному стані й завжди пропускати нову, що міститься у великих ємностях.

Користуйтеся кришками, що герметично закриваються

Такі кришки дозволять виключити проникнення всередину бочки бруду, води, з'єднань, що знаходяться в повітрі. Крім того, необхідно берегти ємності в приміщенні.

Профілактика забруднень при приєднанні шлангів

У разі приєднання і зберігання шлангів необхідно дотримуватися запобіжних заходів, які дозволяють звести забруднення робочої рідини до мінімуму.

Крім підтримки чистоти техніки вкрай важливо стежити за гідравлічною робочою рідиною. Рівень забрудненості та період експлуатації залежить від обраної робочої рідини, а також методів зберігання і перевезення. Контроль забруднення може здійснюватися також при зміні фільтра і робочої рідини.

Наведемо кілька корисних порад

Міняйте фільтри систематично і акуратно

Фільтри системи гідравліки змінюють не рідше, ніж через 500 годин експлуатації техніки. Крім того, важливо зберігати фільтри CAT® і інші елементи в упакованому стані ще до монтажу і дбайливо знімати старі фільтри.

Рекомендації щодо заміни фільтрів, гідравлічної рідини, шлангів 1
Рекомендації щодо заміни фільтрів, гідравлічної рідини, шлангів 2
При техобслуговуванні використовуйте фільтри CAT®

Використання невідповідних фільтрів може посприяти погіршення експлуатаційних властивостей. З метою збереження чистоти і забезпечення високих експлуатаційних якостей, слід використовувати тільки оригінальні фільтри Cat.

Після ТО і ремонтних робіт використовуйте високоефективні фільтри

Забруднюючі компоненти можуть проникнути в систему гідравліки при кожному її розтині для ТО і ремонтних дій. Користуйтеся тільки високоефективними фільтрами CAT® кожні 250 мотогодин після будь-якого впровадження в систему. Фільтри необхідно замінювати новими не пізніше 250 мотогодин при включенні індикатора перепускний лінії.

Очищайте шланги перед установкою

У процесі обриву або приєднання шланга в систему проникає безліч забруднюючих компонентів, від яких потрібно позбутися до збірки. Ми радимо застосувати комплект Caterpillar для шлангів, який пропускає пінний заряд через вироби. За допомогою такої системи можна миттєво усунути металеві та гумові елементи.

Забезпечте захист зберігаються шлангів і вузлів

Зберігаються шланги і вузли необхідно захищати від проникнення в них присутніх в повітрі забруднюючих сполук. Бюджетним методом забезпечення даного захисту служить установка кришок і пробок.

до всіх новин

інші Новини

09.05.2024

Цеппелін Україна пропонує НАВІСНЕ ОБЛАДНАННЯ – Кущоріз Сaterpillar BR318.
дізнатись більше

07.05.2024

Навчання, практика та стажування – робота у компанії вашої мрії.
дізнатись більше

12.04.2024

ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У MINING RECOVERY CONFERENCE.
дізнатись більше

12.02.2024

“Цеппелін Україна” взяла участь у найбільшій конференції для спеціалістів в агро – Refarm у м. Львів.
дізнатись більше
перейти до всіх новин