укр

Про компанію

Розвиток автономних технологій Caterpillar - довгострокове бачення майбутнього

Розвиток автономних технологій Caterpillar - довгострокове бачення майбутнього

Початкові дослідження і розробки Caterpillar по створенню парку автономного обладнання для наземної гірничодобувної промисловості почалися в 1985 році. «На початок 1990-х років у кар'єрі в Техасі працювали два автономних самоскиди», - говорить Майкл Мерфі, головний інженер відділу наземних та гірничих технологій. Його команда працювала над GPS, бортовою діагностикою, штучним інтелектом та іншими програмними й апаратними технологіями, необхідними для управління автономними і дистанційно керованими транспортними засобами.

Команда Мерфі працювала над автономними технологіями протягом 90-х і на початку 2000-х років, у той час галузь не була готова до таких інновацій, замовники не бачили цінності в можливості працювати без операторів. Тим не менш, це не завадило керівництву компанії Caterpillar дотримуватися своєї довгострокової стратегії, яка включала в себе розробку технологій для підвищення продуктивності, ефективності, контролю витрат та безпеки працівників у процесі видобутку корисних копалин.

Поставити обладнання недостатньо, необхідно об'єднати його в одну злагоджену систему. Технології автономного керування обладнанням зв'язують разом всі частини системи, роблячи робочі операції більш ефективними.

Технології дистанційного керування стають ключовим компонентом нинішньої еволюції в гірничодобувній індустрії. Згідно з прогнозами експертів світовий ринок автоматизації видобутку майже подвоїться - до 6,18 млрд доларів у 2025 році з 3,65 млрд доларів у 2018 році. Компанія Caterpillar очолює революцію в області автономного керування, використовуючи як свої транспортні засоби, так і операційне програмне забезпечення.

Клієнти Caterpillar, які використовують технології дистанційного керування технікою, повідомляють про підвищення продуктивності мінімум на 30% у порівнянні з пілотованими операціями та про підвищення рівня безпеки на 80% з моменту введення автономних перевезень.

до всіх новин

інші Новини

06.04.2021

Коли кожен на своєму місці!
дізнатись більше

06.04.2021

Огляд особливостей двигуна C32 гусеничного бульдозера D11T
дізнатись більше

01.04.2021

Міцні компоненти особливої конструкції трубоукладальника PL72
дізнатись більше

26.03.2021

Цеппелін Україна – працюємо для Вас!
дізнатись більше
перейти до всіх новин