Про компанію

Sales Campus Caterpillar 2017

Відбувся щорічний Sales Campus Caterpillar 2017, який традиційно проходить в місті Сочі на тренувальній базі Caterpillar. Даний захід проходить в кілька етапів - це комплексне навчання для торгових представників, в якому беруть участь співробітники всіх дилерств СНД.  


Команди включають в себе торгових представників нової техніки, вживаної техніки, а також сервісу і запчастин. Основна мета заходу - підвищити кваліфікацію менеджерів, показати новинки, протестувати техніку на відкритих майданчиках в дії - для того, щоб в майбутньому максимально точно і кваліфіковано підібрати замовнику необхідний парк техніки.


Під час навчання наші співробітники зустрілися з професійними спікерами та тренерами від компанії Caterpillar з країн СНД, а також з Америки і далекого зарубіжжя. Спікери наводили велику кількість прикладів і технічних характеристик обладнання. Практична складова проходила на прикладі останніх новинок. У співробітників була можливість управляти технікою Cat®, порівнювати її з технікою конкурентів, і переконатися в найвищому рівні працездатності та якості машин Caterpillar: їх високої продуктивності, паливної ефективності, безпеки оператора і зручності роботи всередині кабіни.

   

Перед поїздкою на Campus кожен з учасників самостійно обирав собі програму навчання на 3 дні в залежності від потреб та особливостей його роботи. Учасники проходили пре-тест, який дозволив тренерам оцінити знання кожного фахівця до початку навчання.

У перший день учасники тренінгу отримали креативне завдання і вирушили на його підготовку: завдання виконувалося в групах і презентувалося в кінці тренінгу. У нього входили не тільки рішення по підбору техніки, а й фінансова складова проекту. Успішність презентації оцінювалася в залежності від виконання всіх критеріїв. На захисті роботи були присутні близько 150 осіб: в тому числі представники вищого керівництва компанії Caterpillar Inc.

Групи переможців отримали призи та цінні подарунки від Caterpillar. Також, окремо нагороджувалися кращі продавці техніки і запчастин. Торговим представником, який показав найкращий результат серед країн СНД, було визнано Олександра Ілюшина (Цеппелін Україна). Володимир Горошко (Цеппелін Україна) отримав звання кращого торгового представника у напрямку «запчастини», а Тетяна Остапченко (Цеппелін Україна) - звання кращого торгового представника, який продає компоненти і запчастини по телефону. Якуб Артем був нагороджений за найвищі досягнення в програмі 2016 Eurasia Recognition Program, Василь Юфан - за найбільшу кількість проданих GCI (будівельних машин), а Артур Бєланов - за найбільшу кількість проданих машин в області дорожньої техніки. Таким чином, в першій сесії були нагороджені практично всі співробітники «Цеппелін Україна», що надихає компанію на інтенсивне зростання і розвиток.  

   

    

Вітаємо колег та бажаємо подальших успіхів! Компанія «Цеппелін Україна ТОВ» пишається своїми співробітниками!


За словами Олександра Ілюшина, який отримав в цьому році призове місце: «Завдяки хорошим взаєминам і клієнтоорієнтованості, я зміг підвищити рівень продажів техніки, забезпечити замовників оптимальними рішеннями для того, щоб їх бізнес досягав найкращого ефекту. Ці досягнення є результатом спільної злагодженої роботи всіх співробітників компанії Цеппелін Україна, а також допомоги з боку «Катерпіллар Файненшнл», які пропонують унікальні умови фінансування нашим замовникам».

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин