Про компанію

Самоскиди серії С2 – вдосконалені моделі від Caterpillar

Самоскиди серії С2 - вдосконалені моделі від Caterpillar
Компанія Caterpillar представила світу нові моделі самоскидів серії С2. У лінійку увійшли такі моделі як 725C2, 730C2 і 730C2 EJ.

Відмінною рисою нових машин є більш висока потужність і вантажопідйомність. Так, потужність моделі 725C2 дорівнює 314 к.с., а машин 730C2 і 730C2 EJ - 367 к.с. Вантажопідйомність 725C2 складає 26,5 т, а для 730C2 і 730C2 EJ - рекордні 31 т.

Важливий аспект розроблений для захисту навколишнього середовища - всі три моделі самоскидів відповідають вимогам встановлених нормативів на викиди забруднюючих речовин.

Конструкція передньої і задньої напіврами вже перевірена роками, тому як і раніше забезпечує довгий термін експлуатації в будь-яких умовах. Зчіпний пристрій двухкомпонентної конструкції міцно і надійно з'єднує напіврами між собою.

Особлива конструкція у самосвального кузова. Він виконаний із зносостійкої, надміцної сталі. Його вдосконалена конструкція забезпечує чисте розвантаження і мінімізує кількість вантажу, який залишається в кузові. Також кузов має верхню сполучну балку, яка скорочує висипання в місці розвантаження.

На самоскиди серії C2 встановлена модернізована кабіна. У ній досить простору, встановлені повнорозмірні і регульовані сидіння інструктора і оператора. На кольоровий дисплей виводиться вся інформація, пов'язана з роботою машини. У кабіні досить скління, що забезпечує відмінний огляд для оператора.

Виробник також подбав про безпеку. На нових машинах встановлено велику кількість поручнів і дзеркал. Ліхтарі і протиковзкі поверхні - додатковий плюс для роботи в темний час доби і в будь-яку погоду.

Завдяки новим технологіям, таким як система Product Link ™, власник завжди може подивитися місце розташування машини, витрати палива, діагностичні коди, тривалість роботи на холостому ходу та інші дані. Отримана інформація дає можливість складати звіти про роботу і аналізувати її, що в свою чергу сприяє підвищенню ефективності та зниженню витрат на експлуатацію.

Більш детально з переліком моделей самоскидів, які представлені компанією «Цеппелін Україна» можна ознайомитись в розділі: "Самоскиди".


до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин