Про компанію

Найбільше разове замовлення в історії концерну!

Це величезний успіх: адже йдеться про найбільший разовий контракт в історії концерну «Цеппелін». Ми вітаємо колег зі стратегічної бізнес-одиниці Будівельна техніка СНД у Вірменії з цією грандіозною перемогою. Концерн «Цеппелін» поставить компанії Lydian International та її дочірньому підприємству Lydian Armenia гірничодобувне обладнання на значну суму: 65 мільйонів доларів США. У проекті золотодобувної шахти «Амулсар» в 170 кілометрах на південь від столиці Вірменії - Єревана буде використовуватися техніка Caterpillar, в тому числі 19 кар'єрних самоскидів Cat® 789D та 2 гідравлічних гірничодобувних екскаватора типу Cat® 6040 FS.

  

«Мова йде про найбільше разове замовлення в історії нашої компанії. Воно стане важливим кроком у зміцненні позицій «Цеппелін» і Caterpillar на ринку Вірменії. Багато в чому цей успіх став заслугою нашого фінансового директора Крістіана Думмлера і його команди фінансистів з керуючого холдингу і стратегічної бізнес-одиниці Будівельна техніка СНД. Спільно з нашим партнером Caterpillar та Caterpillar Financial Services вони розробили правильну фінансову стратегію для цього проекту», - заявляє заступник голови правління Zeppelin GmbH Міхаель Хайдеманн.

На об'єкті «Амулсар» в наступні шість років належить створити необхідну інфраструктуру для видобутку золота: побудувати об'єкти дорожньої мережі, адміністративні будівлі і майстерні, встановити стрічковий конвеєр довжиною 6 км. Компанія Lydian International має намір вкласти в освоєння і експлуатацію золотодобувного підприємства «Амулсар» близько 370 мільйонів доларів США. Підприємство почне видобуток золота в другому кварталі 2018 року.

Детальну інформацію про техніку для видобутку копалин ви знайдете в розділі «Гірська і кар'єрна техніка».

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин