укр

Про компанію

CAT compacts roadshow - Сімферополь, 16 травня 2012

16 травня в центрі Сімферополя Компанія Цеппелін Україна влаштувала справжнє свято під назвою «САТ COMPACTS ROADSHOW» для прихильників якісної будівельної техніки та хорошого футболу.

На заході була представлена ​​наступна техніка: екскаватор-навантажувач 428Е, навантажувач з бортовим поворотом 242В, міні-екскаватор 302.5С. Але це всього лише мала частина з усього модельного ряду машин Caterpillar, які може запропонувати компанія Цеппелін.

Програма ROADSHOW включала демонстрацію техніки і навісного обладнання, тест драйв техніки для клієнтів - всі бажаючі могли самостійно протестувати представлені моделі. Охочих особисто переконається в якості техніки виявилося більше, ніж експонатів. Тест-драйв можна було провести з інструктором або самостійно.

Родзинкою заходу стало проведення САТ-Болла. Всі запрошені мали можливість взяти участь в незвичайному змаганні з використанням навантажувача з бортовим поворотом і спеціального м'яча. Для учасників одне завдання на всіх - перебуваючи за кермом будівельної техніки, за мінімально короткий термін забити гол у імпровізовані ворота.

Після змагань, переможці та всі учасники були нагороджені призами від компанії Цеппелін.

Крім надійності, виставлена ​​на огляд техніка відрізняється простотою управління. Після вступного інструктажу керувати екскаватором, навантажувачем або самоскидом зможе навіть початківець водій. Купуючи одну модель, клієнт набуває універсальний пристрій, здатний виконати будь-який каприз клієнта. Але тільки в рамках своєї спеціалізації.

Даний захід дозволить ознайомити ринок з усіма особливостями і перевагами техніки Caterpillar, а також до кінця вивчити ринок попиту на спеціалізовану техніку в Україні.

     
     
до всіх новин

інші Новини

25.02.2020

Переваги стругової установки Cat RHH800
дізнатись більше

20.02.2020

Особливості системи Cat Command
дізнатись більше

18.02.2020

Огляд особливостей двигуна C32 гусеничного бульдозера D11T
дізнатись більше

14.02.2020

Гідромолоти СATERPILLAR. Створені для роботи з екскаваторами СATERPILLAR
дізнатись більше
перейти до всіх новин