укр

Про компанію

Семінар з дорожньо-будівельної техніки в Дніпропетровську

Компанія «Цеппелін Україна» провела семінар з дорожньо-будівельній техніці Cat ®, який відбувся в місті Дніпропетровськ 28 березня 2013

Презентация модельного ряда дорожно-строительной техники

У семінарі взяли участь представники компанії «Цеппелін Україна», «Катерпиллар», «Катерпиллар Файненшл», а також представники українських компаній, які працюють у сфері дорожнього будівництва. Перша частина семінару включала презентації та обговорення особливостей дорожньо-будівельної техніки Caterpillar, переваги та асортимент, а також особливості експлуатації, при яких можна досягти високої продуктивності ведення робіт з високим рівнем надійності і працездатності техніки. Також представники компанії «Цеппелін Україна» і «Катерпиллар» розповіли про системи автоматичного управління, таких як технології Trimble 3D для асфальтоукладальників, фрез і ущільнювачів грунту. Дані технології відмінно підходять для таких проектів як: аеропорти, дороги та промислові площі, використовується при змінній товщині і поперечному ухилі поверхні. При цьому вирішуються проблеми з переходами, зчленуваннями, віражами і складності з поверхнями при різних кутах для дренажу.

Компанія «Каперпіллар Файненшл» проінформувала присутніх про гнучких умовах фінансування, які включають конкурентоспроможні процентні ставки і в цілому швидку і просту процедуру кредитування.

Друга частина семінару включала презентацію моделей техніки і проходила на території компанії ТОВ «Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями« УПС », яка люб'язно погодилася представити наявну в парку техніку, а саме: асфальтоукладальник АР655D, грейдер 12Н, фреза PM102, каток СС24, бульдозер D6T, каток СD54.

jQuery(document).ready(function() { jQuery("#gallery a").fancybox(); });
до всіх новин

інші Новини

06.04.2021

Коли кожен на своєму місці!
дізнатись більше

06.04.2021

Огляд особливостей двигуна C32 гусеничного бульдозера D11T
дізнатись більше

01.04.2021

Міцні компоненти особливої конструкції трубоукладальника PL72
дізнатись більше

26.03.2021

Цеппелін Україна – працюємо для Вас!
дізнатись більше
перейти до всіх новин