Про компанію

Сервіс офіційного дилера Cat®

Покупка спецтехніки у офіційного дилера тягне за собою ряд переваг. Серед них: вигідні умови фінансування, гарантія та сервіс, складські запаси запчастин, страхування та ін. Звернувшись в компанію Цеппелін Україна, ви можете розраховувати на кваліфіковане сервісне, гарантійне та післягарантійне обслуговування, оперативну діагностику несправностей і їх усунення. Ремонт бульдозерів, самоскидів, екскаваторів, навантажувачів і багатьох інших видів техніки буде проведений на найвищому рівні і в найкоротші терміни.

Сервіс

У сервісне обслуговування компанії Цеппелін Україна входять такі послуги:
  • допродажне обслуговування техніки (проводиться перед поставкою);

  • сервісне обслуговування і ремонт техніки в гарантійний та післягарантійний періоди;

  • введення в експлуатацію нових машин;

  • проведення інструктажу з безпечного та правильного використання техніки.

Поряд з перерахованими вище послугами по сервісному обслуговуванню, ми надаємо особливу можливість - скористатися діагностичною послугою аналізу відпрацьованих мастил (SOS). Така послуга дозволяє не розбираючи техніку, дізнатися причини неполадки, а також загальну оцінку всіх агрегатів машини. Ця діагностика дає можливість продовжувати терміни служби самої техніки, а також усувати дрібні несправності до того, як буде потрібний дорогий ремонт.


Запасні частини

Компанія Цеппелін Україна займається поставками, а також надає великий асортимент на запчастини до техніки. Всі деталі та компоненти є оригінальними (Caterpillar), налагоджена система доставки по всій Україні. Це зводить до мінімуму простої на виробництві. Підібрати потрібні вам деталі можна в розділі запасні частини.

Сервісні центри

Компанія Цеппелін Україна, на сьогоднішній день, має велику кількість сервісних центрів по всій Україні: Київ, Одеса, Запоріжжя, Луганськ, Херсон та інші міста. У кожному з них працюють тільки професіонали, які постійно підтверджують свій рівень кваліфікації, а також покращують свої навички на практиці. Так, звернувшись до сервісного центру компанії Цеппелін Україна, клієнт отримує повний спектр кваліфікованої допомоги. Так, як фахівці компанії, люди, які знають всі тонкощі, а також секрети, вони мають здатність в стислі терміни якісно зробити ремонт всієї будівельної техніки. Щоб знайти адресу найближчого сервісного центру в вашому регіоні, відвідайте розділ контакти.

Контракт на сервісне обслуговування (КСО)

Контракт на сервісне обслуговування дозволяє ефективно підтримувати працездатність техніки довше, а також вберегти виробництво від простою в самому розпалі роботи. Також, КСО істотно знижує всі витрати на обслуговування машин, завдяки чому розширюються можливості планування, як у фінансовому, так і сервісному плані. Таке довгострокове співробітництво дає власникові техніки великий ряд переваг.


Щоб укласти контракт на сервісне обслуговування, зверніться до фахівця компанії Цеппелін Україна за телефоном 0 800 300 350.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин