Про компанію

Сфери застосування біогазу

Сфери застосування біогазу

Термін «біогаз» сьогодні вживається всюди. До нього можна віднести найрізноманітніші види газового пального. Для сировини з метою отримання біогазу може застосовуватися майже вся органіка. Таку сільськогосподарську сировину, як гній, стічні води очисних комунікацій, рослинні матеріали, відходи і ін.

Установки Caterpillar задіють і позиціонують себе, як системи, що виробляють електрику і тепло. Ефективне сервісне обслуговування і грамотно побудована система постачання запасних деталей і витратних матеріалів від Цеппелін Україна збільшують рівень надійності і безперебійності роботи техніки Caterpillar.

Біогаз в сільськогосподарській сфері

Торгова марка Caterpillar пропонує ефективні рішення з застосуванням біогазу. Початкові фінансові вкладення гарантують суттєву економію на довгостроковій основі і зменшення шкідливого впливу на навколишнє середовище. Біогаз, який є побічною сировиною сільськогосподарських маніпуляцій, застосовується як паливний ресурс для двигунів генераторних установок.

Використання надійних технологій від Caterpillar характеризується такими перевагами, як:

  • зменшення викидів вуглекислого газу завдяки спалюванню природного метану;
  • звільнення цінних площ, які зайняті установками очищення органічних стічних вод;
  • вирішення питання поганих запахів і інфекцій, пов'язаних з розкладанням органічних компонентів.
Сфери застосування біогазу – слайд 1
Сфери застосування біогазу – слайд 2

Принцип функціонування

Біогаз є тандемом метану і вуглекислого газу, які отримують внаслідок анаеробного розкладання органічних відходів. Ці гази мають властивість накопичуватися в ємностях, де немає кисню або в сталевому баці, який встановлюється над ґрунтом. З усіх цих ємностей метан подають в спеціальне обладнання, в якому спалюється електрика і тепло.

З урахуванням наявності всіляких домішок в біогазі, як правило, необхідна його ретельна обробка. Однак застосування газових двигунів, які спеціально призначені для роботи, дасть можливість знизити обсяг фінансових вкладень в системи попередньої обробки. Генераторні системи, що використовуються для низькокалорійного пального, створені для роботи зі змінними концентраціями метану, які є стандартними для біогазу.

Біогаз зі стічних вод

Досить часто застосовується відхідний газ різними станціями очищення стічних вод. Цей газ видобувають в ході експлуатації станцій як пальне для генераторних систем. Він складається, як правило, з метану і вуглекислого газу, концентрується і поставляється в генераторні системи Caterpillar в цілях виробництва електрики для станції і тепла, потрібного для метантенка. Клієнти Caterpillar забезпечуються інформаційною підтримкою в плані розробки, встановлення та обслуговування генераторних систем, які застосовуються з метою використання відхідного газу.

Плюси розробок щодо застосування метану як джерела енергії:

  • збільшення енергетичної ефективності;
  • зменшення витрат на електрику;
  • зменшене шкідливий вплив на навколишнє середовище.
до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин