Про компанію

Що собою являє система Cat® Product Link™

Що собою являє система Cat® Product Link™

Cat® Product Link – система віддаленого контролю, призначена для керування парком техніки.

Дані передаються по стільниковому або супутниковому зв'язку з використанням сумісного додатка VisionLink на базі Trimble, завдяки чому вдається отримувати звіти про стан і експлуатацію машин, виконувати картографування і полегшити керування парком.

Технічні інструменти та підписка на VisionLink є базовими складовими стандартного набору при постачанні цілого ряду машин, які можуть застосовуватися як для техніки Cat®, так і для парків змішаного типу.

Особливості функціонування системи Cat® ProductLink™

Технічні інструменти вбудовані в конструкцію машин і тісно взаємодіють з електронними системами управління, які забезпечують енергопостачання і контроль таких складових, як двигун, гідравлічна система і коробка передач.

Відомості про події та діагностичні коди, а також детальна інформація по напрацюванню, витраті пального і іншим характеристикам передаються в надійний веб-додаток. Інструменти системи, їх інтеграція в механізм машин і гнучка система створення звітності забезпечують ефективне управління обладнанням незалежно від часу і місця.

Що таке VisionLink?

Оперативний і ергономічний метод перегляду даних забезпечується додатком VisionLink на сервері Trimble.

Відомості, отримані з вашої техніки, дають розуміння про те, як вона функціонує, в якому стані знаходиться і яка продуктивність парку. Двигун Cat® надає відомості про час функціонування і простою, витрату пального, часу пуску і зупинки. Від систем, оснащених електронним управлінням, надходять дані про те, що відбувається і діагностичні коди.

Що собою являє система Cat® Product Link™ – слайд 1
Що собою являє система Cat® Product Link™ – слайд 2

Чи передбачені версії для змішаних парків техніки?

Cat® ProductLink - екосистема, яка виступає невід'ємною складовою обладнання Cat®, як двигун або коробка передач. Разом з тим, великі можливості даної технології дозволяють застосовувати її з метою управління повністю всім парком устаткування, незалежно від марки і моделі. Дані про техніку контролюються за допомогою однієї захищеної програми, що виключає потребу застосування різних додатків з різними опціями.

VisionLink – продукт компанії VirtualSite Solutions, ˗ власність Caterpillar і Trimble. Він відповідає за створення рішень, які дають можливість власникам змішаних парків якісно управляти технікою, досягаючи при цьому зменшення експлуатаційних витрат і збільшення продуктивності з точки зору витрат пального і технічного обслуговування.

Завдяки додатку VisionLink власники техніки різних марок мають можливість застосовувати рішення, які надаються Trimble.

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин