Про компанію

Що забезпечує комфорт роботи з міні-навантажувачем CAT® 262D3?

Що забезпечує комфорт роботи з міні-навантажувачем CAT® 262D3?

Міні-навантажувач CAT® 262D3 відрізняється конструкцією з вертикальним підйомом, яка гарантує підвищений виліт стріли і велику висоту підйому, що вимагаються для оперативного та легкого навантаження самоскидів. Завдяки відмінним показникам стійкості та вантажопідйомності дана техніка є відмінним рішення для реалізації вантажно-розвантажувальних маніпуляцій. Розглянемо більш докладно характерні особливості моделі.

Герметична кабіна оператора гарантує чудову звукоізоляцію і чистоту повітря на робочої зоні оператора з прекрасною видимістю навісних пристосувань.

Ергономічне крісло з високою спинкою, підігрівом і пневмопідвіскою з регульованими джойстиками, зафіксованими на сидіння, дозволяє моделям лінійки D3 займати лідируючі місця в своєму роді за рівнем комфорту.

Високопродуктивна силова передача гарантує підвищену ефективність за рахунок електронної системи регулювання крутним моментом, допоміжному двошвидкісному механізму ходу, а також унікальному електронному ручному або педальному управлінню дросельною заслінкою.

Модель 262D3 може бути обладнана гідравлічною системою з високою витратою XPS для здійснення дій, що вимагають максимальної ефективності навісних пристосувань.

Двигун Cat C3.3B і високопродуктивна силова передача гарантують відмінну потужність і крутний момент, дозволяючи міні-навантажувачу працювати не на всю потужність.

Що забезпечує комфорт роботи з міні-навантажувачем CAT® 262D3? – слайд 1
Що забезпечує комфорт роботи з міні-навантажувачем CAT® 262D3? – слайд 2

Розумне рішення вирівнювання Cat Intelligent Leveling (ILEV) являє собою інноваційне рішення, інтеграцію і такі опції, як самостійне вирівнювання в двох напрямках, повернення навісних систем в позицію копання і пристрій позиціонування для навісного обладнання.

Технологія гідравлічного підресорювання фронтальної робочої техніки згідно зі швидкістю пересування сприяє поліпшенню робіт на пересіченій місцевості, забезпечуючи покращене утримання вантажу, а також збільшення продуктивності та комфорту.

Ви зможете збільшити можливості техніки і її керованість за допомогою допоміжного вдосконаленого екрану, що виводить на монітор налаштування сприйнятливості навісних систем, регулювання чутливості гідростатичного приводу і управління в режимі повільного пересування. Крім того, монітор підтримує безліч мов з персональними налаштуваннями, протиугінну систему і камеру заднього бачення.

Доступ до всіх вузлів щоденного і планового ТО з рівня ґрунту гарантує зниження простоїв техніки і підвищення її продуктивності.

Величезний вибір навісних пристосувань Cat, який призначений для здійснення різноманітних маніпуляцій, гарантує підвищений функціонал міні-навантажувачів з бортовим поворотом Cat.

Зносостійкі світлодіодні ліхтарі робочого освітлення гарантують чудове освітлення робочого простору.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин