Про компанію

Система Cat® MineStar ™ – технології безпеки від Caterpillar

Система Cat® MineStar ™ - технології безпеки від Caterpillar

Робота в небезпечних, природних умовах завжди пов'язана з ризиком. Саме тому кожна компанія - розробник родовищ повинна турбуватися і приділяти достатньо уваги до забезпечення безпеки своїх співробітників. Як захистити людей, і при цьому підвищити ефективність? У цій складній задачі на допомогу прийдуть передові технології компанії Cat®. А саме - Cat® Minestar ™. Це технологічне рішення допоможе знизити рівень витрат, забезпечити безпеку працівників і при цьому збільшити рівень доходів.


Cat® Minestar ™ - це набір інструментів, система, яка повністю контролює процес видобутку копалин. Все, що потрібно - це налаштувати і запустити систему. Надалі - вона сама оцінює можливості і ризики, стежить за технічним станом машин, підбирає стратегію управління автопарком.

Інженери Cat® розробили набір інструментів, які входять в систему Minestar ™: Fleet, Terrain, Detect, Health і Command. Ці можливості доступні до установки в комплексі або окремо.

1) Fleet. Цей інструмент - незамінний помічник на робочих майданчиках. Система покращує управління всіма типами операцій з обладнанням. Важливим є те, що вона здатна працювати з обладнанням інших виробників. Система Fleet працює за обраними сценаріями, але при цьому аналізує можливість і вплив змін в роботі. Це дозволяє скоротити простої, максимально підвищити ефективність і контроль над процесом.


2) Terrain. Система Terrain працює безпосередньо з розробкою родовищ. Цей інструмент відповідає за процес буріння і проведення вибухових робіт. Перед оператором знаходиться дисплей, на якому, в процесі аналізу, відображається інформація про грунт, можливі ухили і небезпечні зони. Також система точно показує місцезнаходження кожної машини.


3) Detect. Функціонал Detect відповідає безпосередньо за оглядовість. Численні датчики і камери дозволяють дуже точно стежити за робочими під землею і контролювати їх робоче середовище. Також, завдяки системам розпізнання об'єктів і навігації, оператор, який знаходиться перед дисплеєм, володіє точною інформацією про відстань до інших машин і їх характеристиках.


4) Health. Цей інструмент знає все про ймовірні збої в роботі з обладнанням. Система Health відповідає за стратегію ремонту та обслуговування машин, планує ці процеси. Така інформація дозволяє працювати без збоїв і непередбачених труднощів.5) Command. Інструмент Command - це всеосяжна інформація про роботу. Він об'єднує технології всіх функціоналів Cat® Minestar ™ для повного використання як автономних і напівавтономних, так і віддалених систем для гірських робіт.

Дізнавайтеся повну інформацію про всі можливості технологій Cat® з нами. У наступних статтях ми докладно розглянемо кожен інструмент системи Cat® Minestar ™ і розповімо як створити безпечну ділянку гірських видобувань. Підпишіться на розсилку новин та будьте в курсі!


Детальніше: https://www.zeppelin.ua/ua/industry/minestar/

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин