Про компанію

Система конвеєра дорожньої фрези Cat® PM620 і її переваги.

Система конвеєра дорожньої фрези Cat® PM620 і її переваги.

У рух конвеєр дорожньої фрези приводиться за допомогою 2-х гідравлічних моторів з високим крутним моментом, завдяки чому вдається досягти максимального рівня продуктивності. Великий отвір скидання забезпечує оперативне звільнення ділянки ріжучих крайок від продукту, гарантуючи відмінну продуктивність. Безшовна стрічка приймача 850 мм шириною і клинами 32 мм відмінно захищає область різальних крайок від продукту і відсіває дрібні компоненти. З метою зміни і відстеження рівня натягу стрічки система регулювання натягу задіє циліндр стрічки замість регулювального гвинта. Застосування циліндра значно спрощує регулювання і знижує час роботи персоналу з стрічкою. Крім того, представлена варіація з регулювальним гвинтом.

Система розпилення води змащує стрічку конвеєра і попереджає накопичення бруду. Відцентровим насосом подається вода до форсунок розпорошування до камери різання, які розбризкують рідину на ротор з метою поліпшення охолодження ріжучих наконечників. Форсунки розпилення можуть легко зніматися для огляду і заміни без застосування інструментів. Система може функціонувати автоматично, що можливо тільки при включенні ротора і русі машини вперед, дякую чого вдається економити воду. Система має потрійний рівень фільтрації, а в цілях економії до складу включений сенсор контролю тиску, індикатор низького рівня води і клапани контролю. Також була додана система для використання в зимову пору року, за допомогою якої вдається легко продути лінію подачі води стисненим повітрям.

З метою наповнення бака об'ємом 3400 л можуть застосовуватися традиційні широкі заправні отвори, які розміщені у верхній частині дорожньої фрези або стандартний впускний отвір, розташований в задній частині машини на рівні землі. Опційний бічний заправний отвір дозволяє вливати воду, коли машина функціонує. Водоперекачуючий насос забезпечує доступ до інших варіантів поповнення бака рідиною.

У вас також є можливість установки допоміжної системи розпилення води, що гарантує поліпшене мастило, охолодження і захист від бруду при функціонуванні в складних експлуатаційних умовах. Дана система складається з додаткового водяного насоса, другого розпилювача, що знаходиться в корпусі ротора, а також додаткових розпилюючих форсунок, які розміщені на підбиральному конвеєрі.

Гідравлічний фронтальний вантажний конвеєр оснащений опцією регулювання висоти підйому і спуску, двома циліндрами повороту на 60 градусів вліво і вправо від центру, якими можна керувати за робочої зони оператора або за допомогою двох, розташованих на рівні землі, пультів управління. Для додаткового захисту від прокидання продукту і проникнення дрібних компонентів пристрій оснащений алюмінієвими кришками.

Стрічка конвеєра має ширину 850 мм і клини 32 мм. Для неї характерний тривалий експлуатаційний період і опція відділення дрібних компонентів. За рахунок змінюваної швидкості стрічки вдається регулювати функціонування вантажного конвеєра і модернізувати розвантажувальний процес.

Доступна опційна система відводу і придушення бруду. Система передбачає застосування вакууму, який охоплює бруд з конвеєра і перехідної частини між збірним і вантажним конвеєрами. Бруд виштовхується через конвеєр разом з продуктом.

до всіх новин

інші Новини

14.04.2023

Вітаємо з Великоднем!
дізнатись більше

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше
перейти до всіх новин