Про компанію

Система конвеєра дорожньої фрези Cat® PM620 і її переваги.

Система конвеєра дорожньої фрези Cat® PM620 і її переваги.

У рух конвеєр дорожньої фрези приводиться за допомогою 2-х гідравлічних моторів з високим крутним моментом, завдяки чому вдається досягти максимального рівня продуктивності. Великий отвір скидання забезпечує оперативне звільнення ділянки ріжучих крайок від продукту, гарантуючи відмінну продуктивність. Безшовна стрічка приймача 850 мм шириною і клинами 32 мм відмінно захищає область різальних крайок від продукту і відсіває дрібні компоненти. З метою зміни і відстеження рівня натягу стрічки система регулювання натягу задіє циліндр стрічки замість регулювального гвинта. Застосування циліндра значно спрощує регулювання і знижує час роботи персоналу з стрічкою. Крім того, представлена варіація з регулювальним гвинтом.

Система розпилення води змащує стрічку конвеєра і попереджає накопичення бруду. Відцентровим насосом подається вода до форсунок розпорошування до камери різання, які розбризкують рідину на ротор з метою поліпшення охолодження ріжучих наконечників. Форсунки розпилення можуть легко зніматися для огляду і заміни без застосування інструментів. Система може функціонувати автоматично, що можливо тільки при включенні ротора і русі машини вперед, дякую чого вдається економити воду. Система має потрійний рівень фільтрації, а в цілях економії до складу включений сенсор контролю тиску, індикатор низького рівня води і клапани контролю. Також була додана система для використання в зимову пору року, за допомогою якої вдається легко продути лінію подачі води стисненим повітрям.

З метою наповнення бака об'ємом 3400 л можуть застосовуватися традиційні широкі заправні отвори, які розміщені у верхній частині дорожньої фрези або стандартний впускний отвір, розташований в задній частині машини на рівні землі. Опційний бічний заправний отвір дозволяє вливати воду, коли машина функціонує. Водоперекачуючий насос забезпечує доступ до інших варіантів поповнення бака рідиною.

У вас також є можливість установки допоміжної системи розпилення води, що гарантує поліпшене мастило, охолодження і захист від бруду при функціонуванні в складних експлуатаційних умовах. Дана система складається з додаткового водяного насоса, другого розпилювача, що знаходиться в корпусі ротора, а також додаткових розпилюючих форсунок, які розміщені на підбиральному конвеєрі.

Гідравлічний фронтальний вантажний конвеєр оснащений опцією регулювання висоти підйому і спуску, двома циліндрами повороту на 60 градусів вліво і вправо від центру, якими можна керувати за робочої зони оператора або за допомогою двох, розташованих на рівні землі, пультів управління. Для додаткового захисту від прокидання продукту і проникнення дрібних компонентів пристрій оснащений алюмінієвими кришками.

Стрічка конвеєра має ширину 850 мм і клини 32 мм. Для неї характерний тривалий експлуатаційний період і опція відділення дрібних компонентів. За рахунок змінюваної швидкості стрічки вдається регулювати функціонування вантажного конвеєра і модернізувати розвантажувальний процес.

Доступна опційна система відводу і придушення бруду. Система передбачає застосування вакууму, який охоплює бруд з конвеєра і перехідної частини між збірним і вантажним конвеєрами. Бруд виштовхується через конвеєр разом з продуктом.

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин