Про компанію

Системи для забезпечення комфорту оператора в котку Cat® CB7

Системи для забезпечення комфорту оператора в котку Cat® CB7

Cat® CB7 – це семитонний каток зі здвоєними вальцями шириною 1500 мм. Він відмінно підходить для ущільнення асфальтобетонних сумішей та інших сипучих компонентів.

Двигун

Двигун Cat® C4.4 характеризується потужністю 82 кВт (111,5 к.с.) і відповідає нормативам на викиди токсичних компонентів, еквівалентних нормативам Агентства з охорони навколишнього середовища США Tier 3, Stage IIIA ЄС, Stage III Китаю і MAR-1 Бразилії. Оптимальна продуктивність досягається електронним блоком управління (ЕБУ) за рахунок точної синхронізації впорскування і подачі пального. Завдяки ЕБУ вдається прийти до розширеного функціоналу пошуку та усунення поломок, а також можливості діагностики за допомогою програми Electronic Technician (Cat® ET).

Високопродуктивна система охолодження

Система охолодження з великим об'ємом забезпечує збереження і підтримання низьких робочих температур навіть в складних умовах експлуатації. Потужними вентиляторами теплий повітряний потік направляється від оператора для досягнення більш комфортної робочої обстановки.

Температурні датчики

Подвійні інфрачервоні датчики, які встановлені у фронтальній і задній частинах, збирають дані в режимі онлайн і повідомляють оператора, коли необхідно приступити до прокатки, а коли слід її завершити. Ця система виключає виникнення слабших частин на області, що ущільнюється, які нерідко з'являються при температурному режимі 104-110°C.

Лічильник проходів

Завдяки лічильнику числа проходів вдається досягти необхідної щільності покриття і збільшити продуктивність катка. Системою записуються і відслідковуються дані про проходження для подальшого відображення покриття. Крім того, вона дозволяє оператору оптимізувати перекриття вальця, значно полегшує роботу в нічний час доби, виключає необхідність виконання роботи навмання і виключає можливість незавершених проходів.

Системи для забезпечення комфорту оператора в котку Cat® CB7 – слайд 1
Системи для забезпечення комфорту оператора в котку Cat® CB7 – слайд 2

Складання схеми температур

За допомогою складання схем вдається отримати візуальні відомості про температурний режим асфальту для підтримки оптимального діапазону. Температура записується і відстежується з метою подальшого аналізу діапазону.

5-амплітудна система вібрації

Система являє собою нагрівач високого рівня потужності, за допомогою якого вдається ущільнювати товсті шари і проблематичні в обробці суміші. Вона функціонує з однією частотою і 5-ма амплітудами, які легко налаштовуються з метою відповідності робочим нормативам.

Двохамплітудна, двохчастотна вібраційна система

Дана вібраційна система може налаштовуватися відповідно до шару, який ущільнюється. При легких маніпуляціях з метою автоматичного налаштування амплітуди і швидкості використовують один перемикач.

Експлуатаційні властивості

Вібраційні системи характеризуються різними функціями, які дозволяють точно налаштувати продуктивність при взаємодії з товстими шарами. Опція автоматичного регулювання швидкості дозволяє виключити надмірне ущільнення і збільшує його рівномірність.

Комфортний робоче простір

Інструменти управління машиною і РК-дисплей вбудовані в крісло, яке може повертатися і пересуватися з оператором. Робоча зона може бути з вінілового оббивного матеріалу для відкритих платформ або тканинного – для кабін. Обидві версії можуть бути оснащені підігрівачем. Крім того, передбачено крісло «делюкс», оснащене високою спинкою і пневматичним підвісним механізмом. Серед інших засобів комфорту – підлоговий килимок для поглинання вібрації, роз'єм електричного живлення 12 В, широкий ремінь безпеки, а також підстаканники.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

28.04.2022

Цеппелін Україна продовжує здійснювати сервісне обслуговування техніки Cat®
дізнатись більше
перейти до всіх новин