Про компанію

Системи механізованих кріплень CAT

Системи механізованих кріплень CAT

Пласти з великими кутами падіння є різним по потужності, можуть мати нестабільну покрівлю та габаритні плити пісковику або м'які ґрунти. Все перераховане свідчить про необхідність високої адаптацію до особливих вимог. Автоматизовані кріплення Cat відомі у всьому світі високою якістю і безпекою в найбільш складних експлуатаційних умовах.

Автоматизовані 2-х метрові кріплення

Кріплення два метри шириною мають особливі плюси в порівнянні з простими огороджувальними конструкціями. Використання секції два метри шириною передбачає менше витрат і робіт з технічного обслуговування. Це також вимагає значно меншого числа складових, які можуть дати збій. Зниження числа огорож дає можливість полегшити здійснення установки і транспортування обладнання в довгих забоях.

Передові рішення

На початку 70-х важкі умови видобутку в німецьких вугільних шахтах виявили потребу дослідних і конструкторських маніпуляцій в сфері механізованих кріплень. Пласти різних типів потужностей і кутів падіння, слабка покрівля та покрівля з потужних піщаних пластів привели до високого рівня персоналізації підходу до кожного випадку.

Дана практика широко поширилася по світу і була використана в усіх сферах видобутку корисних копалин. Вона забезпечила клієнтам передові рішення, які використовуються з метою максимального керування станом покрівлі та ґрунту в довгих забоях. Це призвело не тільки до усунення простоїв за рахунок контролю порід покрівлі і ґрунту пласта, але також і спростило застосування автоматики в системах в незалежності від геологічних умов.

Системи механізованих кріплень CAT – слайд 1
Системи механізованих кріплень CAT – слайд 2

Повний спектр

Доступний повний спектр автоматизованих систем для потужності пласта від 550 до 7500 мм, несуча здатність яких перевищує 1750 тон. Вони поєднали в собі неперевершену якість і передові рішення, гарантуючи максимальну продуктивність і експлуатаційну адаптацію системи, тривалий експлуатаційний період і мінімально можливу ціну володіння.

Системи управління: інноваційна автоматизація робіт в забоях

Caterpillar виготовляє повний спектр систем регулювання кріпленням, починаючи з ручних гідравлічних інструментів керування і закінчуючи системами електронного керування PMC-R, призначеними для автоматизації робочого процесу в забоях і контролю техніки. Електрогідравлічна система керування Cat PMC-R для довгих вибоїв є передовим рішенням для автоматизації роботи, яке гарантує моніторинг і віддалену діагностику для всієї техніки в забоях. Всі дані можуть передаватися на поверхню в режимі реального часу, максимально підвищуючи рівень продуктивності.

Переваги системи керування:

  • плавність керування;
  • легкість і ергономічність застосування;
  • простота обслуговування;
  • надійність і безпека.

Опори і циліндри

Опори і циліндри забезпечують тривалий експлуатаційний період навіть в самих проблемних експлуатаційних умовах.

Доступні двох- і трьох- ступінчасті. Підбір матеріалів та конструкцій гарантує максимально тривалий термін служби. Гальванізація забезпечує роботу навіть в самих агресивних умовах.

Caterpillar має колосальний досвід створення кріплення для специфічних умов експлуатації, які передбачують видобуток вугільних корисних копалин.

до всіх новин

інші Новини

Вітаємо з Великоднем!
Вітаємо з Великоднем!

 

14.04.2023

07.04.2023

Happy Easter Holidays
дізнатись більше

20.02.2023

Cat Simulator та перспективи навчання українських операторів
дізнатись більше

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше
перейти до всіх новин