Про компанію

Служба технічної консультативної підтримки

Служба технічної консультативної підтримки

Понад три роки тому ініціативна група співробітників сервісу і Навчального Центру за підтримки керівництва Цеппелін Україна розпочала створення та запровадження рішення, яке дозволило б максимально використовувати досвід і знання технічних фахівців різних країн для надання допомоги у вирішенні проблем з обладнанням різної складності. Підсумком колективної роботи стало створення Служби технічної консультативної підтримки (СТКП).

На даний момент СТКП у складі 10 експертних груп об'єднує понад 70 кращих технічних інструкторів, технічних комунікаторів, інженерів з сервісної підтримки та найбільш кваліфікованих і досвідчених механіків категорій C і D. Експерти СТКП працюють у різних країнах і підрозділах компанії “Цеппелін Україна”.

Zeppelin Ukraine

Служба має матричну структуру з паралельними зв'язками, що дозволяє найбільш ефективно та швидко надавати кваліфіковану підтримку механікам і торговим представникам з продажу запчастин у вирішенні технічних проблем і завдань. Консультації по діагностиці та ремонту, питання з підбору запчастин і різного навісного устаткування, інформаційні запити та креслення - і це далеко не повний перелік питань, які можуть обговорюватися в рамках існуючих можливостей СТКП.

Звернення в СТКП відбувається шляхом створення запиту через розроблену web платформу на базі ZNET, а також через зручний мобільний додаток. Наявність різних каналів зв'язку дозволяє ініціаторам запитів звертатися за допомогою у будь-який час і будь-яким зручним для них способом.

TCHD

Служба дозволяє в режимі реального часу здійснювати ефективну комунікацію технічних фахівців як між собою, так і з ініціаторами запитів. Це суттєво заощаджує час на пошук потрібної інформації та обговорення варіантів вирішення проблем.

Накопичені дані в базі служби дозволяють недосвідченим механікам здобувати додаткові знання для використання у своїй повсякденній роботі. А інструктори Навчального Центру мають можливість так само аналізувати і використовувати інформацію за запитами механіків для розробки та оновлення програм навчання сервісного персоналу з урахуванням актуальності їх запитів.

Створення Служби ТКП базується на ентузіазмі її безпосередніх творців і учасників - технічних експертів і співробітників Навчального Центру. Особливо хочеться відзначити внесок наших технічних фахівців із різних країн - лідерів за основними показниками роботи Служби ТКП: Мовчан Станіслав, Салтиков Андрій, Корш Клаус, Корол Роман, Леонов Дмитро, Плаксієнко Віталій.

У планах з розвитку СТКП стоять завдання як розширення самого функціоналу платформи, так і розширення меж її можливого використання.

Zeppi

до всіх новин

інші Новини

09.02.2023

Коли варто терміново звертатися до офіційного сервісу?
дізнатись більше

31.01.2023

Екскаватори Caterpillar для промислового зносу будівель
дізнатись більше

30.12.2022

Вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим!
дізнатись більше

24.12.2022

Вітаємо з Різдвом Христовим!
дізнатись більше
перейти до всіх новин